Otec souloží s dcerou, oba unikají trestu

Otce s dcerou přistihl loni v létě Blesk na procházce s oběma dětmi
14. 5. 2011
11:43

Případ otce (44) a dcery (22), ze kterých se po smrti matky mladé ženy stali milenci a zplodili spolu dvě děti, se nedaří stále dotáhnout do konce orlickoústeckému soudu.

Ten už v lednu letošního roku trestním příkazem vynesl nad povedeným párečkem ortel za přečin soulože mezi příbuznými. Jenže dopis s rozhodnutím se zvrhlé dvojici nepodařilo dosud doručit. Otec s dcerou se vyhýbají převzetí. V místě, kde by měli bydlet, je marně hledá i policie.

„Ani policii se rozhodnutí soudu nepodařilo dvojici předat. Pokud to tedy nepůjde, bude se muset zřejmě vydat příkaz k jejich zatčení,“ řekl Blesku Jiří Procházka, předseda trestního senátu soudu v Ústí nad Orlicí. Dokud si muž s dcerou nepřevezmou rozhodnutí, odmítl samozřejmě sdělit, jaký trest dostali.

Muž a jeho dcera se začali skrývat už od loňského léta, kdy vyvolali u veřejnosti podezření, že spolu něco mají, a proto se o ně začala zajímat policie. Blesku se je tehdy ještě podařilo najít. Nařčení označili muž se ženou tehdy za pomluvy.

„Mám muže, ale pracuje ve Velké Británii, tak mi můj táta pomáhá s dětmi,“ tvrdila žena. Jenže policie u nich nařídila provést genetické testy, které ukázaly, že potomky zplodila se svým otcem.

1080p 720p 360p
Další videa