Tady je Kellnerovo aneb miliardář kolauduje v Podkozí

Autor: bali, Kjos - 
9. 5. 2011
17:29

Miliardář Petr Kellner už dostavěl svou rezidenci. Usadil se v malé vesničce Podkozí na Berounsku. Sídlo má samozřejmě obehnané vysokou břidlicovou zdí a střežené bezpečnostním systémem. Ostraha objektu monitoruje každého kolemjdoucího.

Finanční magnát Petr Kellner se rozhodl postavit své sídlo na třiceti hektarovém pozemku v krásné lokalitě na Berounsku ve vesnici Podkozí. Okolí je mírně kopcovité a kolem obce protéká potok Kačák. Celé místo obklopuje les a pole. Tiché a klidné prostředí je v létě hojně vyhledáváno turisty a cyklisty.

Rezidence je obložena přírodním kamenem a částečně prosklená. Střecha je zatravněná, čímž vzbuzuje archetypální dojem. V domě je krytá jezdecká hala a stáj pro deset koní. V kopci nad rezidencí se chystá Kellner postavit jezdecké centrum. Má rozlohu asi dvanácti současných pozemků.

Sídlo zahrnuje i technické zázemí a ubytování správce. Ohromná zahrada si vyžaduje dokonce několik zahradníků, kteří mají stále plné ruce práce. Okolí střeží bezpečnostní agentura a dokonce hlídá všechny vstupy na pozemek.

Vila okolní krajinu nenarušila. Je jednopatrová a zhruba stejně vysoká jako statek, který zde býval dřív. Základy jsou prý velmi hluboké a Kellner na ně potřeboval speciální stavební povolení.

Kdo je Petr Kellner

Petr Kellner se narodil v roce 1964 v Liberci. Své soukromí si bedlivě střeží. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. O čtyři roky později založil první privatizační fond. Díky dobře cílené reklamě získal 40 milionů a ovládl asi 200 firem v hodnotě 5 miliard. V roce 1996 ovládl i Českou pojišťovnu jejíž aktiva přesahují 100 miliard. V novém domě se mu snad bude líbit. Do nedávna se většinou zdržoval spíše v zahraničí.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

tomik007 ( 16. května 2011 15:21 )

Kundi

chicitta ( 11. května 2011 08:50 )

i to se stává že se překlepneš a když gramatiku v češtině nepoužíváš 23 let protože tam kde žiju se používá němčina tak ti někdy ujede. Nikdo není dokonalý , za to pan Kellner má na to své lidi kteří mu zkontrolují pravopis )

lo2f ( 10. května 2011 22:40 )

Socka je podle mne zkratka pro sociální případ, chudého člověka (bez ohledu na to jestli je poctivý a pracuje nebo ne). Paroubka považuju za mimořádně bezcharakterního člověka, který se nezdráhá podrazit kámoše, vymýšlet lži proti slušným lidem jen když si myslí že je mu to ku prospěchu - samozřejmě máš právo ho volit stejně jako já mám právo ho kritizovat. Kellnera znám jen z novin, nemám důvod si o něm myslit něco špatného - ty jo? Kdysi chytil příležitost za pačesy jak by to udělal kdokoli když by mohl. Jinak, tvůj příspěvek reaguje na trochu něco jiného než o čem jsem psal

crakazasecrak ( 10. května 2011 14:53 )

c u r a ku blbej...no právě at dává když na to má...za to ty si to můžeš představit ty prachy co?? s m r káči!!

crakazasecrak ( 10. května 2011 14:51 )

p..í..č...OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO no a co????

Zobrazit celou diskusi
Další videa