Petr Kellner: Pořídil si luxusní boeing za miliardu

Autor: map, hto - 
12. 10. 2010
06:15

Soukromý tryskáč Gulfstream nejbohatšímu Čechovi Petru Kellnerovi už nestačí. Nově si tedy pořídil luxusně vybavený Boeing 737-700 BBJ.

Je to první stroj tohoto typu v Česku. Jeho pořizovací cena se pohybuje kolem miliardy korun. Informaci přinesl server planes.cz.

VIP Boeing

Boeing byl Kellnerovi přestavěn na míru tak, aby svým VIP vybavením skýtal co největší pohodlí. Podle planes.cz je letoun registrován na Arubě a do normálního provozu byl uvolněn v srpnu.

V Praze se poprvé objevil minulý týden. Jeho největší předností je to, že bez mezipřistání dokáže uletět více než 11 tisíc kilometrů. Po světě jich zatím létají necelé dvě stovky.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

vlaku ( 18. října 2011 14:37 )

Tvrdě makal při prodeji kopírek. A pak byl na správném místě, ve správnou dobu s vlivnými osobami z politiky a byznyzu. No a my jsme jeho otroci. Dobře nám tak.

pavlax ( 12. října 2010 23:55 )

aby ses milý nicku Nora20 nezalkl a nezezelenal závistí. To taková prodavačka v Kaufu si může koupit leda modýlek toho letadélka, co? Kellner je bohatej, mladej a fešák, možná koupí Kaufland a Ty budeš dělat na něj))) pěkné sny, třeba o tom, jak stojí ve frontě u Tvojí kasy)))

nora20 ( 12. října 2010 22:59 )

Stačí malý racek nebo nějaký zbloudilý mořský ptáček, aby vlétl do motoru a celá ta paráda za miliardu i s tím mag*rem se zřítí rovnou do pekla. To Bůh nedopustí, aby nějaký ubohý prodavač kopírek takhle nestydatě frajeřil na planetě a hrál si sám na Boha ! Steve Jobs je taky tak bohatý a žádný tryskáč nemá a už 10 let chodí v jedněch opraných džínách a v jednou černém svetru ! A Bill Gates po smrti dá 50% majetku na charitu ! To samé by měl udělat Kellner !

nora20 ( 12. října 2010 22:41 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa