Unikátní výstava AbbaWorld v Praze

Autor: Markéta Reinischová - 
29. 4. 2011
09:45

Výstavu ABBAWORLD již měla možnost obdivovat města jako Londýn, Melbourne, Sydney a Györ. Od 6. 5. budou moci po dobu tří měsíců spatřit tuto unikátní výstavu i návštěvníci Prahy, a to přímo v centru hlavního města – ve Slovanském domě, Na příkopě 22.

Zde na všechny fanoušky fenomenální švédské skupiny čeká rozsáhlá expozice, která jim ve dvou podlažích představí zvukem i obrazem všechny zásadní momenty v kariéře kapely. Návštěvníci si budou moci vyslechnout 2 hodiny zvukových ukázek, vidět nikdy neodvysílaný obrazový materiál, pódiové kostýmy i repliku nahrávacího studia či šatny
skupiny...

Ojedinělost výstavy spočívá v její interaktivitě s návštěvníky. Každý lístek nese specifický kód, který zadáte na samém počátku výstavy a následně se budete moci za pomoci nejmodernější techniky nafotit na obal desky společně se členy ABBA, zatančit si ve videoklipu, na opravdovém pódiu si zazpívat s hologramy figurek členů skupiny ABBA, vyzkoušet si své znalosti v kvízu atd.

Následně má každý návštěvník možnost se pod kódem ze vstupenky zaregistrovat na abbaworld.com a do svého počítače si na památku stáhnout své individuální interaktivní zážitky. Po celou dobu výstavy mají návštěvníci možnost obrátit se na vyškolený personál. Přítomné hostesky jim ochotně zodpoví jakýkoli dotaz, případně pomohou s registrací na interaktivních stanovištích.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa