Opilec si hrál na Spidermana a uvízl v komíně

nička Našincová (20) ukazuje Blesku, kudy se zřejmě opilý Spiderman dostal na střechu a poté do úzkého komína
24. 8. 2010
19:53

Na pavoučího muže Spidermana si hrál opilec (35) z Nového Sedla na Sokolovsku. V noci z pondělka na úterý vylezl na střechu domu a úzkým komínem se chtěl dostat za dívkou, kterou předtím pronásledoval. V komínu ale uvízl. Pomáhat ven mu museli hasiči.

Anna Našincová (20) byla se svou kamarádkou venku. Probíraly nejnovější zážitky z prázdnin na lavičce na ulici. Pak se vydaly domů. „Kolem třetí hodiny ráno nás ale začal obtěžovat nějaký opilec. Vyprávěl nám, jak umí lézt po střechách, že je Spiderman. Pak nám ale nadával a šahal na nás. Začaly jsme se ho bát a snažily se mu proto utéct,“ popsala noční příhodu Anička.

Vystrašená dívka přiběhla domů, kde boucháním na dveře vzbudila svého otce Jaroslava (46). „Nejdřív jsme si mysleli, že pronásledovatel utekl. Z komína jsme ale náhle slyšeli houkání a došlo nám, že v něm někdo je.Je to úzký komín o velikosti 50x50 centimetrů. Navíc je zastřešený plechovým krytem. Divili jsme se proto, jak se do něj mohl někdo dostat,“ vyprávěl otec dívky.

Opilec dostal za rušení nočního klidu pokutu

Opilý Spiderman v komínu uvízl. Pomoci mu odtud museli hasiči, kteří mu hodili lano. „Muž se lana zachytil a pomalu byl vytažen ven. Vyvázl jen s odřeninami,“ uvedl mluvčí hasičů Martin Kasal.

Muže špinavého od sazí si ihned převzala policie, která mu uložila tisíc korun pokutu za rušení nočního klidu. „Muži jsme naměřili 1,6 promile alkoholu a převezli ho na záchytku,“ dodala policejní mluvčí Andrea Pomichálková.

gevi ( 24. srpna 2010 20:22 )

Dobrá, a co takhle zaplatit zásah?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa