Miliardář Seidl přežil svou smrt: Teď leží ve vlastní nemocnici

Autor: Jitka Žigová - 
19. 8. 2010
18:59

Není nad to mít svoji vlastní nemocnici! To si teď říká jeden z nejbohatších Čechů Alexandr Seidl (57), který je majitelem vrchlabského špitálu. Teď v něm leží po vážné autonehodě. „Přežil svoji vlastní smrt. Kdyby to bylo jiné auto, asi by dopadl hůř,“ řekl ředitel vrchlabské nemocnice Vladimír Dryml.

Seidl, který se s majetkem 2 až 3 miliardy pohybuje v sedmé desítce žebříčku českých miliardářů, ve středu nad ránem před Mníškem na Liberecku narazil autem do stromu. Podle lékařů měl velké štěstí, že vyvázl jen s pohmožděninami. Policie se domnívá, že miliardář podcenil únavu za volantem. V pravotočivé zatáčce jej přemohl spánek a narazil do vzrostlého stromu.

„Jel jsem časně ráno, abych se vyhnul provozu. Můj řidič měl dovolenou, tak jsem jel já. Měl jsem namířeno z Prahy do Lázní Libverda. U Mníšku bylo nějak špatně vidět, trošku pršelo, byla mlha a možná mi do cesty skočilo nějaké zvíře. Moc si toho nepamatuju,“ hovořil zakladatel firmy Le cygne sportif ztěžka ze svého nemocničního lůžka v nadstandardním pokoji. Poleží si tu minimálně do neděle. „Všecko mě bolí. Všechny kosti,“ sténal Seidl.

Do svého špitálu se nechal převézt po ošetření v liberecké nemocnici. Prý je tu přece jen v domácím prostředí. „Já jsem ještě dopadl dobře, ale auto je na odpis, totálně sešrotované,“ přiznal miliardář.

Doporučujeme
byljednoujeden ( 25. srpna 2010 11:01 )

Tak já vám něco povím jo ... U Mníšku bylo nějak špatně vidět ... ?! Trošku pršelo ... jo?!Byla mlha a možná mi do cesty skočilo nějaké zvíře ... jo?!. Moc si toho nepamatuju ... říká Seidl. Znám záchranáře kteří mu zachránili jeho pokřivený charakter a život v jedné osobě. Co myslíte, proč boural?! Byl vožralej jako prase a choval se agresívně. Nikdo mu dejchnout nedal, krev neodebral. Ti co ho zachraňovali neřeknou slovo. Nemají zájem o poděkování od člověka kterej se chová takto. Už jenom ta jeho výpověď hovoří jasně: bylo špatně vidět ... trošku pršelo ... byla mlha .. možná zvíře. Viditelnost byla údajně velmi dobrá až dobrá. Jeho výpověď vypovídá o stavu opilosti. A představte si, jak by jste v tom místě dopadli vy, pokud by jste šli kolem, nebo vaše děti. Uzákonil bych: naleznete-li těžce raněného řidiče za volantem po nehodě, máte zakázáno mu poskytnout jakoukoliv pomoc.

kofila ( 20. srpna 2010 14:35 )

Samozřejmě že všechny příspěvky pod nickem nora byly provokace

pitkin01 ( 20. srpna 2010 12:10 )

žirafko,ty neplatíš zdravotní?Je to povinné!! Majitel špitálu pumpuje prachy právě z tohoto zdroje

zirafa ( 20. srpna 2010 10:45 )

na rozdíl od janečka z ČT tomuto pánovi každý měsíc do jeho kasičky nepřispíváme.... tak je mi jedno, v čem jezdí a v jaký nemocnici leží....

quasimodo ( 20. srpna 2010 09:36 )

Tveh zavistive vyblitky uz mne nechavaji zcela chladnym, ale zacinas se radit do skupiny lidi kterych je mi lito a jimiz pohrdam. Ten clovek maka, snazi se a Ty soudruhu jen a jen zavidis. Mel bys delat hajzldedka a po kazdym skontrolovat jestli nevysral vetsi houno nez Ty.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa