Gisele Bündchen a Tom Brady

Roční výdělek: 1,3 miliardy Kč

Bündchen je už dlouhou dobu nejbohatší topmodelkou světa. Za poslední rok přitom vydělala neuvěřitelných 45 milionů dolarů. Její muž, hvězda amerického fotbalu Tom Brady, přitom nezůstává příliš pozadu. Podepsal lukrativní smlouvu, která mu za poslední rok zajistila 31 milionů dolarů.

Beyoncé Knowles a Jay-Z

Roční výdělek: 1,22 miliardy Kč

Nejúspěšnější zpěvačka Beyoncé Knowles se objevuje mezi nejbohatšími celebritami světa poslední desetiletí snad každý rok. Za posledních dvanáct měsíců přitom vydělala hlavně díky reklamám na oblečení a kosmetiku 35 milionů dolarů. Její manžel Jay-Z pak vydělal o dva miliony víc produkcí hudby a provozováním sítě klubů.

Angelina Jolie a Brad Pitt

Roční výdělek: 850 milionů Kč

Čím dál krásnější Angelina Jolie vydělala za poslední rok 30 milionů dolarů hlavně díky dvěma komerčně úspěšným filmům Salt a Cizinec. Brad Pitt vydělal v posledních dvanácti měsících 20 milionů dolarů. Na úkor herectví se přitom začíná věnovat produkci. Prostřednictvím své produkční společnosti Plan B financoval například film Strom života, kde si střihl i jednu z hlavních rolí, aby nějaký ten milion ušetřil.

David a Victoria Beckham

Roční výdělek: 765 milionů Kč

David Beckham ve svých 36 letech už není tak dobrým fotbalistou jako dříve. To mu ale vadit nemusí. Hlavním zdrojem jeho příjmů je totiž účinkování v reklamách. A to hlavně v reklamách na holicí strojky a sportovní oblečení. V poslední době ale propaguje i elektroniku. Celkem vydělal 40 milionů dolarů. Jeho žena Victoria pak vydělala dalších pět milionů dolarů hlavně díky ziskům její vlastní módní značky.

Kristen Stewart a Robert Pattinson

Roční výdělek: 680 milionů Kč

Robert Pattinson a Kristen Stewart si za posledních 12 měsíců přilepšili o 40 milionů dolarů. Každý z herců přitom vydělal shodně po dvaceti milionech dolarů. Za jejich výdělkem stojí především upíří film pro mladé diváky Twilight sága: Zatmění, kde se oba herci objevili v hlavních rolích.

Fotogalerie
5 fotografií