Roční dítě v Plzni vypadlo ze 4. patra

Z tohoto okna plzeňského paneláku vypadla 18měsíční holčička. Vyvázla jen se zlomenou rukou
Autor: šim, zb, ČTK - 
31. 5. 2010
12:19

Osmnáctiměsíční holčička v pondělí dopoledne vypadla ze čtvrtého patra panelového domu v Plzni. Má těžce poškozená játra a lékaři bojují o její život.

"Kvůli vyloučení možných dalších vnitřních poranění ji sanitka odvezla do fakultní nemocnice na Lochotín," řekla Blesk.cz mluvčí krajské záchranky Lenka Ptáčková. Neštěstí se stalo na sídlišti Bory v Heyrovského ulici.

"Zatím to vypadá, že si holčička okno opravdu sama otevřela. Matka byla v tu chvíli v kuchyni," řekl Blesk.cz přítomný vyšetřující policista a dodal, že vše se bude samozřejmě ještě prošetřovat.

Svědky pádu byli dělníci, kteří nedaleko dělali chodník. "Slyšel jsem žuchnutí, tak jsem se běžel podívat za roh, co to bylo. Viděl jsem, jak na trávě leží dítě a naříká. Ručičku mělo zkroucenou pod sebou. Nikdo jsme s ní nehýbali, jen jsme se ji snažili ukonejšit. V tu chvíli už přijela záchranka a zraněné dítě odvezla do nemocnice," řekl Blesk.cz František Brand (52).

Z tohoto okna plzeňského paneláku vypadla 18měsíční holčička. Vyvázla jen se zlomenou rukouZ tohoto okna plzeňského paneláku vypadla 18měsíční holčička. Vyvázla jen se zlomenou rukou | 

Doporučujeme
italy11 ( 1. června 2010 13:34 )

Dekujeme za podporu!! holcicka uz je temer v poradku!! a mamka uz je na tom take lip !!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa