Pacient (†77) vyskočil z okna nemocnice

Archív
Autor: sč - 
17. 1. 2010
13:01

Policie vyšetřuje neštěstí ve valašskomezříčské nemocnice na Vsetínsku. Podle mluvčího nemocnice Tomáše Želazka v neděli ráno pacient vypadl z neznámých příčin z okna ve druhém patře a zemřel.

Policie záležitost ale vyšetřuje jako sebevraždu. Podle zdrojů Blesku šlo o seniora (†77). Vyskočil z okna okolo sedmé hodiny ráno. „Po čtyřech metrech pacient dopadl do vrstvy sněhu na stříšce přístavku. Tam uslyšela naříkání jedna ze sester. Zranění zpočátku nevypadala tak vážná.  Pacient ale bohužel v 10  hodin na následky zranění zemřel,“ sdělil mluvčí Želazko.

K muži museli vystoupat hasiči. „Naložili ho na transportní nosítka a vytáhli zpět otevřeným oknem do nemocničního pokoje,“ informoval mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček.

Možnou příčinou zoufalého činu mohly být zdravotní problémy po mozkové mrtvici.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

palko1961 ( 17. ledna 2010 13:21 )

ze takhle nejednaji nasi poslanci a senatori. To by bylo pro cesky narod to nejlepsi co by udelali. Narod by po tom na ne s laskou vzpominal.

smrk ( 17. ledna 2010 13:00 )

takhle nás pomalu a jistě odrovnají naše vlády

sosacek ( 17. ledna 2010 12:49 )

..nebo si řekl,že se raději dorazí sám a bezbolestně..

Zobrazit celou diskusi
Další videa