Spanilá jízda: Motorkáři okupovali silnice

Autor: hra - 
29. března 2009
19:52

Motorkáři se konečně dočkali. Na první letošní spanilou jízdu se vydali v mnoha místech republiky. Sluníčko a teplé počasí jim přálo, proto nablýskali mašiny a vyrazili po kraji.

Motobobři ze Strakonic si dali sraz na čerpací stanici, kterou na desítky minut zcela ucpali. Přijelo jich téměř 150. „Už jsme se nemohli dočkat. Jedeme vykopat fichtla, kterého jsme koncem minulé sezóny symbolicky zakopali. Pak zas budou na chvíli silnice naše,“ shodli se před společnou vyjížďkou.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

mates714 ( 15. dubna 2009 21:07 )

u Ústí nad Labem na benzice ONO je o trochu levnější benzín....... naši sousedé z bývalé NDR obsadili tuto benzinovou stanici běžně tam stojí skoro stovka aut a tankuje se i do 5ti kanystrů , normálně jedoucí člověk ,který chce natankovat aby hodinu čekal o tom se nepíše????? proč??? to jen motorkáři jsou trnem v oku,, třeba pro to ,že se dokáží odpoutat ?? spousta z nich jsou manažeři ,obchodníci,těžce pracující lidé,kteří jen nesedí a nekoukají jak ovce až jim někdo něco dá a nebo řekne co mají dělat.. tím se liší

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud