Blesk.cz načapal Lucii Bílou ve středu dopoledne na pražském letišti, když spolu s milencem Petrem Makovičkou, provozním pražské restaurace, synem Filipem a jeho nevlastním bratrem Honzou mířila k odbavení k letu do Splitu. Rodinná idylka jako vyšitá. Lucie se sice maskovala slunečními brýlemi, ale moc platné jí to nebylo. Hledáčku našich fotoreportérů neunikla.

Petr s Lucií svou lásku neskrývají. Něžná objetí a dotyky u vodopádů v národním parku Krka.
Petr s Lucií svou lásku neskrývají. Něžná objetí a dotyky u vodopádů v národním parku Krka.
Autor: Foto od čtenáře
Je jasné, že Lucie už svou novou lásku nechce dál skrývat před světem. Kdyby chtěla v utajování milence, s nímž údajně randí už od listopadu loňského roku, pokračovat, nemohla by si k dovolené vybrat Chorvatsko, nejnavštěvovanější destinaci českých turistů. Právě jeden ze čtenářů Blesk.cz tam Lucii vyfotil, jak si s milencem Makovičkou užívá pobyt u Jadranu.

Výlet do národního parku Krka k romantickým vodopádům, zamilované pohledy a něžné doteky, procházky ruku v ruce, tak vypadá jejich společná dovolená.

Chtěli splynout s davem

„Snažili se oba splynout z davem, pozornosti ale stejně neušli. Každý si je tu fotil,“ napsal čtenář Blesk.cz. Slavici se prostě její soukromí utajit nedaří. S novým přítelem a oběma kluky se ubytovali se u Jadranu poblíž přístavu Šibenik

Nedaleko od jejich přímořského letoviska, v národním parku Krka, je zase zmerčili čeští turisté, kteří Blesku ochotně pořídili důkaz, že Bílé už neuvěří nikdo ani tvrzení: „Je to jen kamarád.“ Lucko, to je holt daň za slávu!

Fotogalerie
5 fotografií