„Petrova manželka měla v tu dobu už dávno jiného a nechtěla s ním být. Rozvedli by se tak jako tak,“ řekla Blesku kartářka a věštkyně Marcela Košanová, která dala pár dohromady.

V listopadu loňského roku pozvala Košanová zpěvačku jako kmotru své knihy do kavárny Krásný ztráty, kde Petr Makovička pracoval jako provozní. Okamžitě bylo jasné, že Bílé vysoký pohledný muž padl do oka. Blesk byl u toho, když dostala chuť se s ním seznámit.

Lucie začala první

Laškovala s ním, když rozléval při křtu víno, a začala jako první. „Jsem Lucie,“ prohlásila a dokonce spěchala, aby mu dala svoji desku s věnováním. Hovor netrval dlouho, protože Lucie musela do divadla na Carmen.

Bývalý řidič kamionu ale zpěvačku opravdu »dostal«. „Slušelo jim to spolu, nedalo se to přehlédnout,“ vzpomíná Košanová. Vyměnili si telefonní čísla a vztah postupně nabíral na obrátkách.

Fotogalerie
5 fotografií

Noid a Kratochvíl: Toho ti schvalujeme

Poté, co se Makovička rozvedl, Bílá svého partnera představila i svým nejbližším. A zdůrazňovala jim totéž co včera Blesku: „Petr je rozvedený!“ Zamilovaná Lucie se s novým mužským pochlubila i svým bývalým životním láskám.

„Lucka o Petrovi mluvila. Zatím jsem se s ním nesetkal, ale těším se na to. Vypadá jako sympaťák,“ řekl Blesku exmanžel Bílé Václav Noid Bárta. „Poprvé jsem ho vlastně viděl až na fotce v Blesku. Je pořádná vazba, trochu mi připomíná Petra Jákla.“

I Petr Kratochvíl, jenž je otcem Lucčina syna Filipa, Bílé nového muže jejího života schvaluje. „Přece bychom jinak s Pavlínou nepustili našeho syna Honzíka s nimi na dovolenou. Jejímu novému partnerovi věříme. Zdá se nám fajn i to, jak se chová k dětem,“ komentoval Kratochvíl.