Blesku se podařilo zjistit, že v případě herce Vojty Kotka (22), který měl původně moderovat show na Primě, vyvinula televize Nova takový tlak, že se mladý herec zhroutil a Primu raději sám odmítl. Tvrdí to i Lucie Bílá…

Nova je jako děcko

„Vím, že to byl velký nátlak, který na Vojtu Nova vyvíjela. A nelíbí se mi to,“ řekla Blesku Bílá, která sama usedne v primácké reality show jako porotkyně. „Nova se chová jako malé děcko, které se bojí, že přijde o hračky. A není přitom proč, hraček je přece spousty,“ dodala a tím přímo potvrdila informace Blesku.

Když se Nova dozvěděla, že »její« Kotek, který na Nově moderuje s Jiřím Mádlem oblíbený Stahovák, koketuje s Primou, zasáhla. „Těsně před podepsáním smlouvy s námi přestal najednou komunikovat. Co ho k tomu vedlo, ale komentovat nemůžeme. To nám nepřísluší,“ uvedla mluvčí Primy Jana Kocová.

Fotogalerie
3 fotografie

Televize Nova se k nátlaku na herce vyjádřila neutrálně. „Jsme moc rádi, že Vojta Kotek zůstal věrný své mateřské televizi. Víc mi nepřísluší komentovat,“ sdělila Blesku mluvčí Michaela Fričová.

A Kotek? Ten sdílný nebyl vůbec. „Mám moc práce. Můžu vám jen říct, že nabídku Primy jsem dostal, ale smlouvu už nepodepsal. Důvod proč je jen moje osobní věc,“ dodal spěšně Kotek a zavěsil.