Další Trump má politické ambice! Dvoumetrový syn exprezidenta Barron (18) míří na sjezd republikánů

Autor: DVL, lig - 
10. května 2024
05:25

Syn Donalda a Melanie Trumpových Barron teprve před dvěma měsíci oslavil 18. narozeniny a již zahájil svůj vstup do politiky. Bude součástí delegace za Floridu na národním sjezdu Republikánské strany, který se uskuteční v červenci. Podle zdroje britského deníku Daily Mail, se Barron „zajímá o politiku více, než si lidé uvědomují“.

Syn Donalda a Melanie Trumpových Barron (18) se chystá následovat svého otce a vstoupit do politiky. Stane se delegátem za Floridu na národním sjezdu Republikánské strany. Podle zdrojů britského deníku Daily Mail se Barron „zajímá o politiku více, než si lidé uvědomují“.

Dvoumetrový Barron Trump oslavil 18. narozeniny teprve před dvěma měsíci, ale údajně se chystá zaujmout viditelnější roli po boku svého otce podobně jako jeho starší sourozenci Ivanka, Donald mladší, Eric a Tiffany. Jeho role delegáta je zatím nejvyšší politickou rolí, kterou zaujal, píše americké zpravodajství NBC News. Součástí delegace budou kromě Ivanky také všechny ostatní děti amerického exprezidenta.

V delegaci z Floridy má být celkem 41 osob. Na národním sjezdu Republikánské strany má být Donald Trump oficiálně jmenován prezidentským kandidátem pro listopadové volby, píše britský deník The Guardian. Součástí delegace má být i snoubenka Donalda mladšího Kimberly Guilfoylová nebo manžel Tiffany Michael Boulos. Sjezd se uskuteční od 15. července do 18. července v Milwaukee.

Podle zdroje Daily Mailu je Melania Trumpová (54) připravena svému synovi poskytnout více prostoru. Nicméně i nadále na něj bude dávat pozor. „Když byl ještě nezletilý, hodně ho střežila a o jeho životě jsme toho věděli jen velmi málo. Myslím, že teď dostane větší prostor dělat vlastní rozhodnutí. Pomalu začíná být víc vidět,“ řekl zdroj deníku.

Očekává se také, že se Melania Trumpová opět zapojí do prezidentské kampaně. Od té doby, co její manžel úřad opustil, držela se v pozadí.

Video  Bývalý prezident USA Donald Trump si u soudu vyslechl obvinění z více než 30 trestných činů. (4.4.2023)  - Reuters
Video se připravuje ...

y1xcvbnm ( 10. května 2024 08:20 )

Celý táta, ta podoba!!

Zobrazit celou diskusi