Sobota 1. dubna 2023
Svátek slaví Hugo, zítra Erika
Oblačno, déšť 11°C

Putin po řádění covidu v jeho okolí: Pózování a rybolov na Sibiři. A konec izolace?

Autor: Darina Jíchová - 
26. září 2021
16:29

Ruský prezident Vladimir Putin (68) strávil několik dní v samoizolaci poté, co se v jeho okolí vyskytl případ covidu-19. Ještě předtím si podle agentury Reuters vyjel na Sibiř, kde si užil krátkou dovolenou. Její snímky ukázaly, že se ruský prezident věnoval svým oblíbeným „chlapáckým“ aktivitám, jako je lov, případně rybolov.

Odchod do samoizolace Putin oznámil 14. září, počátkem září byl podle reportérů Reuters na Sibiři. Fotografie z dovolené zveřejnil Kreml, Putin se věnoval turistice a lovu. Prezidentská kancelář vysvětlila, že prezident se na Sibiři „na pár dní“ zastavil po pracovní cestě na ruském Dálném východě.

Putin a jeho image

Několik dní po návratu z dovolené oznámil, že musí do izolace. Putin kvůli tomu dokonce musel zrušit návštěvu Tádžikistánu. Putin si udržuje svoji „image macha“, rád se nechává fotit vysvlečený do půl těla při rybaření nebo jízdě na koni. Někdy předvádí svoje řidičské umění, ať už v autě, na motorce, nákladním voze, v ponorce či ve stíhačce.

Putin loví ryby na jihu Sibiře Putin loví ryby na jihu Sibiře | Reuters

Tentokrát jsou fotky z jeho dovolené střízlivější, za doprovodu ministra obrany Sergeje Šojgu se prochází po sibiřské krajině, nebo loví ryby. Kreml rovněž vzkázal, že prezident se cítí dobře a je zdravý. Putin při tradiční besedě s ruskými občany prozradil, že je plně očkovaný. Nechal si píchnout vakcínu Sputnik V.

Video  Vladimir Putin svírá pevnou rukou Rusko: Věznění kritiků, vraždy a mizení odpůrců  - Mall.tv
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa