Úterý 17. května 2022
Svátek slaví Aneta, zítra Nataša
Polojasno 25°C

Trumpův sex s Miss Universe: Umělkyně se bojí zatčení kvůli kontroverznímu dílu v Londýně

Autor: mav - 
18. listopadu 2020
06:15

Ztvárnila prezidenta Donalda Trumpa při sexu s Miss Universe. A to přímo v Oválné pracovně Bílého domu. Oceňovaná umělkyně Alison Jackson se však kvůli svému kontroverznímu dílu nyní obává zatčení, píše Evening Standard.

Anglická fotografka Alison Jacksonová (60) proslula inscenovanými fotkami in flagranti - zejména britské královské rodiny, ale také amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Stejné scénky s dvojníky pak jakože skrytou nebo amatérskou kamerou natáčela v komediálním pořadu Doubletake na BBC, kterým si vysloužila filmařskou cenu BAFTA.

Nyní však svou oblíbenou scénku Trumpa souložícího s Miss Universe vytvořila i jako sousoší a vystavila v londýnské Soho Review Gallery.

„Můžu dostat dva roky za veřejné pohoršení,“ deklarovala Alison Jacksonová, když kontroverzní výtvor přivážela náklaďákem do známé londýnské galerie. Samozřejmě se ho nesnažila nijak skrývat, naopak jí v centru metropole šlo o pořádný humbuk.

S Donaldem Trumpem si za čtyři roky užila hodně legrace, teď už však shání dvojníka Joea Bidena.

yokky ( 18. listopadu 2020 15:48 )

Trap­neee­e!!!!!­!!!😲😲😲­😲😲🙄🙄🙄🙄

eiben ( 18. listopadu 2020 11:39 )

Umelkyni zavrit a zmrskat az zcerna

sorgedoktor ( 18. listopadu 2020 11:16 )

Ja si taky myslim, ze tohkle je na kriminal...Ono rict ze prezident ma rakovinu a zte umre,tak navzdory tomu ze jsme brnensky patriot tak toho hulvata bych zavrerl taky...

ingmarie ( 18. listopadu 2020 10:21 )

Umělkyně nebude daleko od pravdy, když Trumpovi Miss Universe patřila a celé to osobně ŕídil , ŕíkalo se, že si osobně vybírá , která postoupí do finále a která ne!

Milan Šmid ( 18. listopadu 2020 09:34 )

UŽ TOHO JE DOST MĚLI BY JI ZAVŘIT NA PĚT LET NEBO ASI POSLAT NA PRÁCE KE KIMOVI NE ??

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa