Krásná misska ze Slovenska své těhotenství držela před fanoušky v tajnosti a věřila, že se zařadí mezi všechny ty šťastné novopečené maminky, jež na sociálních sítích prezentují svůj dokonalý život s novým členem v rodině. Na konci července se jí však svět obrátil vzhůru nohama. Po třech dlouhých měsících pak nabrala dostatek odvahy, aby fanouškům vysvětlila, co se stalo.

„Dlouho jsem nevěděla, jak na to. Jak to všechno říct a dostat to ze sebe. Přesně 24.7., den před mými 30. narozeninami, se mi zhroutil celý svět. Bohužel jsem ve 23. týdnu porodila. V průběhu jedné minuty se mi rozplynulo všechno, na co jsem se tak strašně těšila. Fakt jsem nevěděla, jak pokračovat. Tolik výčitek, co jsem udělala špatně, proč se to stalo právě mně. Není den, kdy bych na to nemyslela a nebylo mi to strašně líto. Měsíc jsem nevytáhla paty z domu, protože jsem nevěděla, jak budu všem vysvětlovat, kde mám kočárek a miminka,“ napsala Miklošková na facebook.

Video: Proč měla Bohdalová blízko k herečce týrané komunisty? A Neckářovi se komplikuje život i zdraví

Video
délka: 02:31.32

Proč měla Bohdalová blízko k herečce týrané komunisty? A Neckářovi se komplikuje život i zdraví Bára Horáková, Lukáš Červený

V nejtěžší situaci, v jaké se kdy ocitla, ji podržel manžel a přátelé. Bez nejbližších osob by to podle svých slov nezvládla. Ztrátu vysněných dětí se světem nechtěla řešit, pak si ale uvědomila, že právě tyto osobní příběhy žen jí pomohly vyrovnat se se smutnou tragédií.

„Lidé vidí na internetu jen ty krásné příběhy těhotných žen, které jsem vnímala i já. Brala jsem to vlastně jako samozřejmost, že v tuto dobu budu ten kočárek před sebou tlačit i já,“ přiznala zarmoucená modelka. „Doufám, že jako mně pomohly takové příspěvky, tak tento můj pomůže někomu jinému,“ dodala na závěr.

VIDEO_ Exmanželka poslala Vojtkovi drsný vzkaz! A Slováčková po roce léčby mluví o bolesti

Video
délka: 03:17.74

Exmanželka poslala Vojtkovi drsný vzkaz! A Slováčková po roce léčby mluví o bolesti Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
18 fotografií