Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Pyramidy mimozemšťané postavili, tvrdí Elon Musk. Egypt: Uvnitř se skrývá důkaz opaku

Autor: tsv - 
4. srpna 2020
21:30

Egypt vyzval slavného podnikatele a zakladatele společnosti SpaceX Elona Muska k návštěvě antických pyramid. Učinil tak po jeho nedávném příspěvku na twitteru, ve kterém tvrdí, že tyto monumenty postavili mimozemšťané. Podle egyptských odborníků je opak pravdou a samotný důkaz se skrývá přímo uvnitř pyramid.

Ministryně mezinárodní kooperace Rania al-Mashat jakékoli přičinění mimozemšťanů odmítá a zve Muska k návštěvě pyramid, ve kterých se podle ní a místních expertů nachází jasný důkaz, že monumenty byly vystavěny Egypťany. Důkazem mají být hrobky, které sloužily pro uložení faraonů.

Na tweet, který Elon Musk zveřejnil v pátek 31. července, odpověděla sama ministryně al-Mashat.

„Pyramidy postavili mimozemšťané, očividně,“ sdílel podnikatel na twitteru.

Ministryně čeká na Muska

Ministryně odpověděla následovně: „Vaši práci sleduji s velkým obdivem. Zvu vás a SpaceX k prozkoumání starých psaných děl pojednávajících o tom, jak byly pyramidy vybudovány, a k prohlídce hrobek uvnitř. Pane Musku, čekáme na vás.“

Řediteli automobilky Tesla odpověděl i archeolog Zahi Hawass v krátkém videu, které zveřejnil na sociálních sítích a ve kterém mluví o Muskovu prohlášení jakožto o halucinaci.

Hrobky v pyramidách byly objeveny v devadesátých letech 20. století. Zachovalo se přes 100 pyramid a většina z nich byla vystavěna jako hrob pro egyptské krále. Nejproslulejším monumentem je slavná pyramida v Gíze.

Video Mladík vyšplhal až na vrchol nejvyšší egyptské pyramidy - YouTube/Andrej Ciesielski

flesch2z ( 4. srpna 2020 22:01 )

Musk už neví, jak lidi zblbnout, tak jede na ufounech, už je nemá čím strašit, ani překvapit. Rakety do kosmu umí poslat kde kdo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud