Elon Musk se raduje z miminka. Po 5 synech se spisovatelkou má kluka se zpěvačkou Grimes

Autor: ČTK - 
5. května 2020
08:12

Excentrický šéf automobilky Tesla a vesmírné společnosti SpaceX Elon Musk oznámil na twitteru, že jeho partnerka, zpěvačka Grimes porodila jejich dítě. „Maminka a miminko jsou v pořádku,“ napsal podle agentury AFP osmačtyřicetiletý podnikatel bez dalších podrobností. Později ale podle serveru Business Insider prozradil, že novorozenec je chlapec.

„X AE A-12 Musk,“ odpověděl prý Musk na dotaz, jak se chlapec jmenuje. Musk, který je známý svými neobvyklými vyjádřeními, má na twitteru více než 33 milionů sledujících.

AFP připomněla, že popová zpěvačka Grimes počátkem ledna sdílela na instagramu tři desítky snímků, které ji zachycují se zakulaceným bříškem.

Grimes a Musk se poprvé objevili na veřejnosti jako pár na přehlídce v Metropolitním muzeu v květnu 2018, což překvapilo jak svět hudby, tak svět podnikání. Nyní 32letá kanadská hudebnice, vlastním jménem Claire Boucherová, se tehdy pochlubila náhrdelníkem ve tvaru loga Tesly.

Musk již byl ženatý s kanadskou spisovatelkou Justine Wilsonovou, která byla jeho láskou na univerzitě a s níž má pět synů. Později se dvakrát oženil a dvakrát rozvedl s anglickou herečkou Talulah Rileyovou.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud