Pondělí 28. září 2020
Oblačno 12°C

Zamilovaná Čaputová s prvním frajerem na dovolené: Vzali dcery na výšlap do Tater

Autor: simao - 
26. července 2020
07:40

Zuzana Čaputová si užívá léta. Slovenská prezidentka vyrazila do Tater se svými dcerami i přítelem Jurajem Rizmanem, se kterým se láskyplně drželi za ruce a pózovali při focení.

Zatímco českému prezidentovi Miloši Zemanovi končí dovolená, kterou strávil převážně v Lánech a nevydal se ani na svou oblíbenou Vysočinu, slovenská prezidentka Zuzana Čaputová nelenila a vyrazila s rodinou do Vysokých Tater.

„Zdravím z dovolené v Tatrách. Tolik krás a zajímavých míst máme doma. Stále je důvod, proč se sem vracet, stále je co objevovat. Skvělí lidé a nádherná příroda. Važme si jí, respektujme a chraňme. Jaké krásy Slovenska plánujete přes léto navštívit?“ napsala prezidentka ke svému příspěvku na instagramu.

S rozvedenou Čaputovou do Tater vyrazily i její dcery - Lea a Emma. A také první frajer, muž, který přitáhl v posledních měsících značnou pozornost. Bývalý aktivista, někdejší šéf slovenské pobočky Greenpeace a nyní státní úředník a zaměstnanec Juraj Rizman.

Rizman po boku Čaputové působil nejprve jako poradce, v osobním životě pak zaujal místo po expříteli prezidentky Peterovi Konečném. Nyní působí coby poradce místopředsedy slovenského parlamentu Juraje Šeligy. A s Čaputovou své city před veřejností již neskrývají. Právě v Tatrách vyrazili na vycházku ruku v ruce a společně i zapózovali.

Video Zuzana Čaputová s rodinou u voleb 2020: Doprovodily ji dcery Lea a Emma. - Reuters

george1957 ( 27. července 2020 17:06 )

Jsi trouba a ještě se tady tím chlubíš!

george1957 ( 27. července 2020 17:05 )

Delviar! Ale tebe vyhrabal pes!

george1957 ( 27. července 2020 17:02 )

Správně,rozum je někde jinde.

blecktajp ( 27. července 2020 12:19 )

Ten chlap teda pusobi na vsech fotkach, co jsem kde videl, hrozne divne a nesympaticky. Ale tak ona s nim zije, ne ja, zejo Treba umi dobre to...varit.

Arany ( 27. července 2020 11:57 )

Máte pravdu. Čaputová fakt je divná. Klame tváří, ale jinak? Škoda mluvit.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud