Moderátor srovnal gaye s Melanií a Trumpem a rýpl si do jejich líbání. Kandidát ho sepsul

Autor: ČTK - 
17. února 2020
06:56

Jeden z demokratických kandidátů na amerického prezidenta, Pete Buttigieg, se v neděli opřel do vlivného pravicového komentátora Rushe Limbaugha. Prohlásil, že si „nenechá od Limbaugha kázat o rodinných hodnotách“. Reagoval tak na jeho prohlášení, ve kterém stoupenec Donalda Trumpa zpochybňoval, zda jsou Američané připraveni zvolit si homosexuálního prezidenta. Informoval o tom server Politico.

V rozhovoru s televizní stanicí Fox News bránil Buttigieg své manželství s Chastenem Glezmanem. „Jsem hrdý na své manželství. A jsem hrdý na svého manžela,“ uvedl 38letý Buttigieg.

„A je mi smutno z toho, co se stalo z Republikánské strany, když přijímá podobnou homosexuální rétoriku,“ dodal demokratický kandidát na prezidenta.

Limbaugh se ve svém rozhlasovém pořadu pozastavil nad tím, jak to bude vypadat, když vedle sebe budou stát „chlapácký“ prezident Donald Trump a Buttigieg, který se rád veřejně líbá se svým manželem.

Konzervativního moderátora, kterému nedávno předal Trump prezidentskou medaili svobody, za jeho poznámky zkritizovali demokraté i republikáni.

Kandidát na prezidenta USA Pete Buttigieg s manželem Chastenem.Kandidát na prezidenta USA Pete Buttigieg s manželem Chastenem. | Reuters

Bývalý starosta města South Bend v Indianě Pete Buttigieg, který se po volebních kláních v Iowě a New Hampshire dostal do těsného vedení nominačního souboje demokratů, se otevřeně hlásí ke své homosexualitě.

 

jezidedek ( 17. února 2020 08:15 )

svět končí díky falešné špinavé,humusácké demokracii!! Táta máma přestavají být prioritou,kam se podíváš odpad,hnuj,pakáž společnosti a vše se přenáší do politiky neskutečná luza,špína,zrudy se derou v každém státě do vrcholové politiky o to je to větší tragedie pro mámu tátu slušné lidi,rodiny pakáž hnus vytlačuje rodinu!!

Schlafenberg ( 17. února 2020 07:07 )

Prasáci všech zemí spojte se

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud