Jako živé jesle: Velbloud, osel a kráva se sami procházeli po silnici, policie zakročila

Autor: kso - 
24. listopadu 2019
18:32

Bizarní pohled se tento týden naskytl obyvatelům amerického státu Kansas. Po silnici města Goddard se procházeli velbloud, osel a kráva, kteří utekli správcům místního přírodního parku. Úkazem se na facebooku pochlubila policie a vyvolala nadšení mezi obyvateli - trojice zvířat jim totiž připomněla živé jesle. 

V neděli policejní oddělení sdílelo na facebooku fotografii velblouda, osla a krávy, jak prozkoumávají okolí silnice v Goddardu. V příspěvku pátrali po majiteli a žertovali, že zvířata míří k jesličkám. 

„Zná někdo majitele těchto čtyř kamarádů putujících (za kometou) na východě Goddardu?” psala policie v příspěvku. „Pokud nenajdeme majitele, možná máme část živých jeslí,” vtipkovali. „Jestli dokážete pomoci, zavolejte prosím 911.”

Policisté nebyli jediní, kdo byl touto neobvyklou partou unešen. Uživatelé facebooku příspěvěk komentovali a bavili se. „Nechte je jít dál a sledujte je. Kdo ví, třeba vás přivedou k druhému příchodu Ježíše Krista. JE TO VÁNOČNÍ ZÁZRAK,” napsal člověk. „Někdo letos pozvedl své jesle na novou úroveň!” poznamenal další uživatel.

„Neuvěřitelná cesta 2019,” pokračoval jiný, odvolávaje se na Disneyho film z roku 1993 o psovi a kočce, kteří se společně snaží najít cestu domů ke svému majiteli. „Zajímalo by mě, kdo utekl první a pustil ostatní ven!” zaznělo rovněž. 

Krátce po zveřejnění příspěvku policejní oddělení Goddardu oznámilo, že se majitel konečně našel. Šerif okresu Sedgwick poručík Tim Myers řekl televiznímu kanálu KCTV 5, že zvířata patřila zaměstnanci přírodního parku Tanganyika. Není jasné, jak se kamarádům podařilo utéct, ani jestli se spolu přátelili ještě před tímto krátkým dobrodružstvím.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

naidka ( 24. listopadu 2019 20:13 )

Se divím, že fejsbůůkáči z jůůůesej zvířata nepřirovnali ke třem králům i s tím černým vzadu. Ovšem místní policisté též matematicky zaperlili: „Zná někdo majitele těchto čtyř kamarádů putujících (za kometou) na východě Goddardu?” psala policie v příspěvku.

dama_s_kosou ( 24. listopadu 2019 19:08 )

Titulek evokuje situaci jako by se tam prochazel Zeman, Bures a nejaka jeho expertka z vlady. Jedno jaka. Staci naslepo jednu vytahnout.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud