Padl další Eurojackpot! Kdo shrábne miliardy a kdo se proletí tryskáčem?

Padl další Eurojackpot! Kdo shrábne miliardy a kdo se proletí tryskáčem?  (Autor: archiv Blesku)
Autor: vasa - 
23. listopadu 2019
22:06

Další Eurojackpot se poroučí k zemi a s ním spadla do kapsy trojice šťastlivců výhra ve výši 90 milonů eur, tedy pěkných 2,3 miliardy korun.  Hned sedm Čechů má velkou šanci získat bonus, o jakém se hned tak někomu nesnilo!

Hned tři hráči Eurojackpotu trefili v pátek maximální výhru 90 milionů eur, tedy skoro 2,3 miliardy korun! Rovným dílem se o ni podělí sázející z Bavorska, Hesenska a Maďarska.

Sedm Čechů má šanci za plný tiket Eurojackpotu vyhrát nadcházející pátek kromě závratné sumy ještě bonus - Miliardářský víkend.

Výherce se svým doprovodem si může vybrat libovolnou evropskou destinaci a o zvoleném prodlouženém víkendu využít kombinaci služeb, kterou si sám zvolí. Jediným limitem je souhrnná cena 500 tisíc korun. Většinou se létá Cessnou Citation. Zatím si takto zpříjemnilo víkend 21 výherců z České republiky,“ uvedl  Petr Týbl ze Sazky.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud