Hvězda (†27) se předávkovala léky, manželka truchlí: „Ukázal jsi mi pravou lásku“

Autor: ČTK, Darina Jíchová - 
31. srpna 2019
13:10

Nadhazovač Tyler Skaggs (†27), kterého spoluhráči z Los Angeles Angels našli před červencovým zápasem MLB mrtvého v hotelovém pokoji, se podle pitevní zprávy předávkoval léky proti bolesti. Jejich kombinaci s alkoholem baseballista nepřežil. Skaggs patřil mezi velké hvězdy baseballu a byl jedním z nejoblíbenějších hráčů klubu, jeho smrt otřásla celou MLB. Jeho rodina, zvláště pak matka Debbie a manželka Carli, je zlomená.

Skaggs zemřel v hotelu v Southlake, kde se tým Angels připravoval na zápas s Texas Rangers. Jeho spoluhráči a klub na jeho památku uspořádali zápas, který symbolickým nadhozem odstartovala Skaggsova matka.

Dojemný vzkaz měla pro manžela také jeho manželka Carli. „Ukázal jsi mi, co je pravá láska, a i když teď neskutečně trpím, cítím se požehnaně, že jsi mě miloval,“ s těmito slovy se s milovaným mužem loučila jeho žena Carli během Skaggsova pohřbu 22. srpna v Santa Monice.

Hráčova rodina uvedla, že podle policejního vyšetřování může být do celé věci zapleten někdo ze zaměstnanců klubu. „To nás šokovalo. Musíme se co nejdříve dozvědět pravdu o tom, jak Tyler k těm narkotikům přišel a kdo mu je dal,“ napsali pozůstalí v prohlášení pro média.

Basebalový svět truchlí nad ztrátou nadhazovače Tylera Skaggse (†27). na snímku sportovcova matka Debbie.Basebalový svět truchlí nad ztrátou nadhazovače Tylera Skaggse (†27). na snímku sportovcova matka Debbie. | Reuters

Rodina: Drogy a alkohol? To se mu nepodobá

„Jsme zdrcení, naše srdce jsou zlomená, truchlíme nad ztrátou našeho milovaného Tylera. Jsme zděšení, že za jeho smrtí stojí kombinace nebezpečných drog a alkoholu, to se mu vůbec nepodobá,“ prohlásil jménem Skaggsovy rodiny jejich právník Rusty Hardin.

„Když ztratíte syna, manžela, bratra, je to šílená věc a jediné, co chcete vědět, je, proč se to stalo, jak se to stalo, kdo do toho byl zapleten. To je to, co teď rodina dělá, hledá odpovědi,“ dodal právník.

Baseball měl v krvi

Sportovec byl podle známých a příbuzných zcela oddaný svým dvěma rodinám: týmu a manželce a matce. Sport a zvláště pak baseball měl v krvi. Debbie Hetmanová byla softbalová a volejbalová trenérka a učitelka tělocviku na střední škole v Santa Monice. Baseball hrál jeho otec Darrell Skaggs i nevlastní otec Dan Ramos.

Skaggs měl se svou matkou velmi vřelý vztah a Hetmanová na něj byla velmi pyšná, své sociální sítě plnila příspěvky o jeho kariéře, svým úspěšným synem se ráda chlubila. „Krásný Den Matek, mami, hrozně tě miluju a děkuju za všechno, co pro mě děláš,“ popřál Skaggs Hetmanové na svém instagramu.

Baseballová hvězda Tyler Skaggs (†27) s manželkou Carli.Baseballová hvězda Tyler Skaggs (†27) s manželkou Carli. | Instagram Tylera Skaggse

Baseballová hvězda po sobě nechala vdovu, Skaggs si vzal svou ženu Carli Milesovou loni v prosinci. Manželé do sebe byli očividně stále zamilovaní, jejich instagramové příspěvky hýřily romantickými snímky. Jak velký je Skaggs romantik, se ukázalo, když žádal Milesovou o ruku. V listopadu roku 2017 svou tehdy přítelkyni vyvezl na ostrov Bora Bora a tam ji před obrovským srdcem z okvětních plátků růží požádal o ruku.

Svatbu narušila tragédie

Svatbu mladého páru narušily požáry, které loni spalovaly Spojené státy. „Jen pět dní před svatbou jsme se dozvěděli, že ranč, kde měl být obřad, zničil požár. Jsme samozřejmě zklamaní, soucítíme s lidmi, kteří žijí v oblasti, naše zklamání se nemůže rovnat neštěstí, které prožívají,“ uvedli v ten moment ještě snoubenci.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

prazanda1- ( 31. srpna 2019 15:24 )

Debil jako já 😥

8vox8 ( 31. srpna 2019 14:36 )

..jen cesky_novinar a jemu podobní jsou čistí jako "bílé lalije"! Kde žiješ? Ukaž mi sportovce, který do sebe neláduje! Všichni! Lidské možnosti jsou omezené, ale oni je stále překonávají, nemyslím že jsou tak výborní

cesky_novinar ( 31. srpna 2019 13:22 )

Amíci jsou trapní …do cyklistů se k vůli zakázaným látkám navážejí jak do teroristů, ale drogové fetky z MLB si v pohodě před zápasy do sebe ládují drogy jak nadržení blborusáci

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud