Pitva odhalila! Miliardář Epstein (†66) měl zlomený krk jako po vraždě uškrcením!

Autor: ČTK - 
15. 8. 2019
08:34

Americký finančník Jeffrey Epstein, který byl obviněn ze závažných sexuálních zločinů a nalezený mrtvý v cele, měl fraktury v oblasti krku. Prokázala to pitva, o níž informoval list The Washington Post.

Podle deníku měl Epstein zlomenou mimo jiné jazylku. Odborníci, které washingtonský list oslovil, sdělili, že tato fraktura se objevuje při oběšení, avšak běžnější je u obětí vražd uškrcením.

Epstein byl nalezen v cele mrtvý v sobotu, den poté, co soud zveřejnil výpověď, v níž jedna z jeho údajných obětí Virginia Robertsová Giuffreová tvrdila, že ji finančník držel jako sexuální otrokyni.

Šestašedesátiletého Epsteina, někdejšího přítele amerického prezidenta Donalda Trumpa, byl u soudu na Manhattanu v červenci obviněn ze zneužívání nezletilých dívek. K vině se nepřiznal. V případě usvědčení mu hrozilo i 45 let vězení.

 

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

HledacPravdy ( 15. srpna 2019 13:26 )

Oběsil se a má zlomený krk, což je nejen po oběšení, ale i po škrcen8. No, to je fakt záhada.. Úplná teorie spiknutí..

cid2000 ( 15. srpna 2019 12:48 )

Nikde se nepíše,ani na Tv ČT24, že tento pedofil a bestie byl především velký přítel podobných zvrhlíků Prezidenta Clintona a Andrewa synáčka Britské královny Alžběty a její zvrhlé bisesexuální snachy Fergie,která šu.ká za prachy se šejkama z Dubaje a š.u.k.á ráda i malé holčičky.Je na zvracení z těchto VIP lidí, politiků!!!!!

banany ( 15. srpna 2019 12:00 )

Je jen dobře že ta bestie ch.cí.pla!!!!!!!

pajato73 ( 15. srpna 2019 10:10 )

tak hlidane oddeleni a oni tam nemaji kamery..???

uklid ( 15. srpna 2019 09:52 )

Tohle prý visí u Epsteina na Manhattanu
http­s://pb­s.tw­img.co­m/me­dia/E­B9K4rAW­wAI7A­24.jpg

Zobrazit celou diskusi
Další videa