Princ (†39) zemřel za podivných okolností v Londýně. Truchlí i módní průmysl

Autor: tva - 
2. 7. 2019
18:01

Syn vládce arabského emirátu Šárdžá, princ Sheikh Khalid bin Sultan Al Qasimi, zemřel ve věku 39 let v Londýně, informuje zpravodajský server Daily Mail. Devětatřicetiletý módní návrhář a majitel vlastní módní značky Qasimi byl synem vládnoucího emíra Sultana bin Muhammada Al-Qasimiho. Pro sultána je to už druhá rodinná katastrofa, před lety zemřel i jeho druhý syn.

Arabský stát vyhlásil třídenní státní smutek a směrem k emírovi se hrnou kondolence z celého světa. Kromě předních představitelů arabských států pozůstalým vyjadřují upřímnou soustrast i velké mezinárodní korporace, například ropný gigant ENOC.

Jde už o druhou smrt jednoho z jeho dětí. Vládcův nejstarší syn Sheik Mohammed bin Sultan Al Qasimi zemřel v roce 1999 ve věku 24 let. Měl se předávkovat heroinem.

Kondolence ale nepřicházejí jen ze světa byznysu a politiky, ale také z oblasti módy, kde Khalid Al Qasimi působil. Vzpomínku zesnulému módnímu návrháři například věnoval ve svém instagramovém příspěvku peruánský fotograf Mariano Vivanco.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený MARIANO VIVANCO 📷 (@marianovivanco),Čec 2, 2019 v 5:45 PDT


Sheikh Khalid bin Sultan Al Qasimi založil svou módní značku v roce 2008. Předtím vystudoval architekturu na University College London. Té se vedle řízení své módní značky také věnoval.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Taurus70 ( 3. července 2019 07:05 )

To je mooc dobre jen vic a houst😂😂

blecktajp ( 2. července 2019 23:13 )

Od kdy se předávkování koksem říká podivné okolnosti?

zwil ( 2. července 2019 22:57 )

Koho to zajímá...aby se z nich nepos.rali...pry princ...obyčejná smazka, stejně jako jeho bratr...to je rodinka...

junkiexl ( 2. července 2019 22:51 )

Ta nahla smrt v pomerne mladem veku je celkem bezna zalezitost v pomerech, kdy vase matka je zaroven vase segra a tata je zaroven vas dedecek.

boier ( 2. července 2019 22:19 )

Gay , drogy

Zobrazit celou diskusi
Další videa