Servírka plivla mladému Trumpovi do tváře. Teď ji za to vyšetřuje FBI

Autor: ČTK, for - 
27. 6. 2019
06:50

Servírka jednoho z luxusních barů v Chicagu byla odeslána na nucenou dovolenou po incidentu s prezidentovým synem Erikem Trumpem, jemuž plivla do tváře. Napsal to ve středu list Chicago Tribune. Prostřední syn šéfa Bílého domu byl v úterý v podniku Aviary na pracovní večeři.

„Byl to prostě nechutný čin osoby, která má očividně emoční problémy,“ komentoval Eric Trump incident v rozhovoru pro server Breitbart News. Vedení podniku v prohlášení uvedlo, že servírka je za trest na nucené dovolené. „Jedno je jisté: na zákazníky se plivat nemá,“ komentoval bar chování své zaměstnankyně.

Záležitostí se podle agentury Reuters zabývá chicagská policie a Tajná služba Spojených států, prezidentská ochranka. Žena, jejíž jméno nebylo zveřejněno, byla zadržena, ale Eric Trump prý na postihu netrvá.

Problém v restauraci měla loni i prezidentská mluvčí Sarah Sandersová. Majitel jistého podniku ve Virgínii ji odmítl obsloužit na protest proti výrokům, které hlásá.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

houslista ( 27. června 2019 08:46 )

závistivá aktivistka s kterou se nechtěl podělit o majetek měl jí nakopnout až by štěkala.

jana999 ( 27. června 2019 07:31 )

asi viděla nějaký americký doják, jak se do ní ten miliardář zamiluje a vezme si jí

Zobrazit celou diskusi
Další videa