Turistka při cestě na Mallorku spadla z obří lodi. Ani vrtulník už ji nenašel

Autor: tva - 
9. června 2019
16:10

Žena přepadla přes palubu během plavby výletní lodi do Středozemního moře,  turistka z Ameriky je nyní pohřešovaná. Incident se stal v sobotu na plavidle s názvem Norwegian Epic. Loď plula z francouzského Cannes do přístavu Palma na španělském ostrově Mallorca, jak informuje zpravodajský web Sky News.

Pohřešovanou má být podle informací americká turistka. Událost potvrdil mluvčí společnosti Norwegian Cruise Line, která loď vlastní. „V brzkých ranních hodinách 8. června došlo k události, při které z paluby lodi mířící z Cannes do města Palma na Mallorce přepadla dospěla žena z řad pasažérů,“ uvádí zpráva. „Úřady byly o incidentu okamžitě informovány a došlo ke spuštění pátrací a záchranné operace. Bohužel se doposud nepodařilo ženu nalézt,“ dodává.

Lidé pasažérku marně vyhlíželi

„Naše myšlenky a modlitby jsou během těchto těžkých chvil s rodinou pohřešované,“ píše se dále ve vyjádření. Jedna z pasažérek lodi, Claire Murhpyová, poskytla svědectví médiím. „Ptali se nás všech na palubě, jestli jsme náhodou ženu nezahlédli. Spousta lidí ji vyhlíželo z oken i z okrajů lodi, ale bohužel ji nikdo nespatřil,“ řekla.

„Trvalo dvě hodiny, než jsme se dostali na místo, kde byla ještě s jistotou na palubě. Pátrali jsme čtyři hodiny uprostřed moře v silném větru. Poté přiletěla helikoptéra a pátrala s námi, ale ani to nepomohlo,“ dodala žena. Ztracená turistka se tak nadále pohřešuje.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Pohybovenadany ( 10. června 2019 02:23 )

Určitě ji zachránila nejaká loď s uprchlikama, těch je tam teď v létě hodně.

vemenozmojistary ( 9. června 2019 22:27 )

Blila do moře 🤮 ☱ 👎

zwil ( 9. června 2019 17:57 )

Přepadnout může akorát nějaký sr.ac Pleskač, ta nejspíš skočila. Ale asi až po snídani...jinak zpráva naprosto na hov.no, o hov.ne...

penecas ( 9. června 2019 16:56 )

sebevražda...??

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud