Marina (26) vzala měsíčního syna do baru, házela ho do vzduchu a opilá ho zalehla

Autor: tva - 
8. 6. 2019
21:30

Otřesný příběh se odehrál v Británii, konkrétně v západním Walesu. Teprve čtyřtýdenní chlapec nepřežil společnost své matky, Mariny Tilbyové (26). Poté, co mladá žena s dítětem strávila noc v baru, kde po celou dobu nasávala alkohol, jej doma v opilosti během spánku zalehla. Ráno už našli miminko mrtvé, jak uvádí to britský portál Daily Mail.

Svědci viděli ženu v baru, jak v noci vyhazuje dítě opakovaně do vzduchu a bez jakékoli starosti o jeho zdraví jej zase chytá. Cirkusovým kouskům přihlížela i sestra „matky roku“. Podle lidí Marina odcházela do karavanu, ve kterém pobývala, také se dvěma muži, se kterými se té noci seznámila.

Soudní zpráva uvádí, že chlapec byl nalezen bez známek života nad ránem 31. března 2017. Po prohýřené noci údajně do ložnice vstoupila sestra Tilbyové a byla to právě ona, kdo si všiml bezvládného tělíčka ležícího pod trupem matky. Když se jí maličkého podařilo zpod své namol opilé sestry vytáhnout, všimla si, že mu z nosu ještě teče krev.

Opilá matka se probrala až poté, co miminko odvezli

Matka dítěte byla údajně tak opilá, že se probrala až hodinu a čtvrt poté, co byl její syn převezen do nemocnice. Lékaři však už ztrátě života chlapečka zabránit nedokázali.

Státní žalobkyni Catherine Richardsové se však i přes veškerou snahu nepodařilo dokázat, že smrt chlapečka byla způsobena nezodpovědným chováním opilé matky, která jej zalehla. Nepodařilo se získat žádný lékařský důkaz, který by vylučoval možnost, že dítě mohlo zemřít vinou syndromu náhlého úmrtí kojenců.

A protože se prokuratuře nepodařilo prokázat přímé zavinění obviněné, byla Tilbyová za svůj čin v pátek odsouzena pouze k dvěma letům a čtyřem měsícům odnětí svobody.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

liskabystrouska ( 9. června 2019 07:07 )

jo takove jsou anglanky vochlastky a fetky i chlapi

mislivec ( 9. června 2019 00:52 )

Stane se...

smradlavamakrela ( 8. června 2019 22:36 )

A koho zajímají divnolidi z GB.

Zobrazit celou diskusi
Další videa