„Čuňák“ v Bílém domě? Politička viní Obamova viceprezidenta z nepatřičných dotyků

Autor: ČTK, FiM - 
31. března 2019
11:29

Nevadská demokratická politička Lucy Floresová obvinila někdejšího amerického viceprezidenta Joea Bidena z nepatřičných dotyků a polibku. Incident, který nyní Floresová zveřejnila v newyorském magazínu The Cut, se odehrál v listopadu 2014, kdy jí Biden pomáhal v její neúspěšné kandidatuře na viceguvernérku státu Nevada. Bidenův tiskový mluvčí uvedl, že si Biden událost nevybavuje a že si ani nepamatuje, že by se Floresová během jejich setkání cítila nepříjemně.

V článku nazvaném Nepříjemný polibek změnil můj názor na Joea Bidena uvádí, že během setkání s voliči k ní Biden zezadu přistoupil, položil jí ruce na ramena a políbil na zadní část hlavy.

„Ucítila jsem dvě ruce na mých ramenech. Ztuhla jsem. Proč se mě viceprezident Spojených států dotýká?“ napsala Floresová, „Vnímala jsem, jak se ke mně zezadu přiblížil. Naklonil se blíž a přivoněl k mých vlasům. Byla jsem zahanbená. Pomyslela jsem si, že jsem si dnes nemyla vlasy a že viceprezident Spojených států to cítí,“ dodala.

Bidenův mluvčí poznamenal, že bývalý viceprezident názor Floresové respektuje, neboť má právo hovořit o událostech tak, jak si je vybavuje, sám si ale stejně jako nikdo ze štábu takovýto incident nepamatuje.

O Bidenovi se v souvislosti s nadcházejícími prezidentskými volbami v roce 2020 hovoří jako o možném uchazeči o demokratickou nominaci, bývalý viceprezident se ale ještě nevyjádřil, zda do klání vstoupí. Průzkumy ho nicméně považují za favorita, pokud by se kandidovat rozhodl. Obvinění ze sexuálního nátlaku od jeho kolegyně ze stejné strany ho ale samozřejmě může citelně oslabit.

Video Vyznamenání Joe Bidena - Reuters

mandat ( 31. března 2019 19:32 )

Zajimave, ze nikomu nevadi, ze Michelle Obama si nechala penis a ve sve knizce lze,ze potratila.Jak muze byt chlap tehotny ? A ze ty jejich holky maji ilegalne adoptovane, nehraje u nich ani rok narozeni.Obama ma zfalsovane papiry, diplom, ta univerzita,kterou uvadi, ze tam byl ho nezna.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud