Ohnivé peklo v Londýně: S požárem mrakodrapu bojovaly desítky hasičů

2. března 2019
07:53

Kolem 60 hasičů likvidovalo požár v londýnské čtvrti Canary Wharf, který krátce po půlnoci místního času (01:00 SEČ) vzplanul na střeše 33poschoďového mrakodrapu. V budově má ústředí britská banka Barclays.

Velitel místních hasičů Lee Sandy uvedl, že „oheň byl sice odevšad viditelný, ale omezil se pouze na klimatizační jednotku umístěnou na střeše komerční budovy“. „Žádní lidé nepřišli k úhoně a oheň se nerozšířil mimo střechu,“ dodal Sandy. Nyní je již oheň pod kontrolou.

Kolem 60 hasičů likvidovalo požár v londýnské čtvrti Canary Wharf, který krátce po půlnoci místního času vzplanul na střeše 33poschoďového mrakodrapu. V budově má ústředí britská banka Barclays. (2.3.2019) Kolem 60 hasičů likvidovalo požár v londýnské čtvrti Canary Wharf, který krátce po půlnoci místního času vzplanul na střeše 33poschoďového mrakodrapu. V budově má ústředí britská banka Barclays. (2.3.2019) | Reuters

Zobrazit celou diskusi