Skutečná Slečna Drsňák: Miss Německa vyhrála policistka. Promenádu v plavkách zrušili

Autor: nkov - 
24. 2. 2019
13:49

Letošní vítězkou soutěže krásy Miss Německo se stala policistka ze Stuttgartu Nadine Berneisová (28), porazila 15 dalších finalistek, které nemusely letos poprvé absolvovat promenádu v plavkách. Každá ze soutěžících zastupovala jednu spolkovou zemi, Berneisová vstoupila do soutěže svou výhrou Miss Bádensko-Württembersko v říjnu minulého roku.

Čerstvě korunovaná Berneisová se hodlá vzdát na rok kariéry policistky, aby mohla zastávat novou roli zástupkyně německého fashion a beauty průmyslu. „Splnil se mi sen,“ řekla pro Deutsche Welle.

Výhra ji vynesla možnost cestovat, nový automobil a oblečení. Nadšenkyně do vytrvalostních sportů a cyklistiky je původem z Drážďan, jako osmnáctiletá se však přestěhovala do Stuttgartu, kde vstoupila do řad policie.

„Všem bych doporučila odejít brzy z domova, aby se mohli rozvíjet bez rodičů,“ říká ve svém nominačním videu. Přestěhování ze Saska směrem na jih pro ni znamenalo naučit se nový německý přízvuk a dialekt, které často významně liší spolkovou zemi od země.

„Ze začátku jsem s dialektem měla problém… Policejní lektoři se moc nesnažili mi pomoct, ale přese všechno se mi celkem dařilo, jak ve výcviku, tak v následném povolání. Stala se ze mě sebevědomá žena,“ popisuje své začátky.

S finalistkami Miss Sachsen, Anastasiou Aksakovou (21, 3. místo) a Miss Hamburg Pricillou Kleinovou (23, 2. místo)S finalistkami Miss Sachsen, Anastasiou Aksakovou (21, 3. místo) a Miss Hamburg Pricillou Kleinovou (23, 2. místo) | profimedia

Profesní dráha pro ni začala na fotbalových stadionech a při demonstracích, kdy dohlížela na dodržování pořádku. Dalším krokem byly klasické pochůzky. V současné době pracuje v oddělení pro kyberšikanu, kde vyšetřuje případy podvodů na internetu či pomluvy na sociálních sítích. „Policistkou jsem již 10 let a nikdy jsem nelitovala, že jsem si vybrala právě tuto práci,“ svěřila se.

Letošní ročník nejdéle běžící německé soutěže krásy byl prvním, kdy chyběla disciplína promenády v plavkách. Soutěžící se utkaly pouze v promenádě večerních rób a volnočasového oblečení.

Video Udílení korunky vítězkyni německé Miss 2019 - Youtube/TRENDYone

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

blash ( 9. října 2019 17:28 )

Ved je spatna, ako to mohla vyhrat. Mozno ma penis, to sa dnes u zien ceni.

fikusek11 ( 24. února 2019 17:24 )

Evidentně je potřeba tu německou krev oživit.

ostuda ( 24. února 2019 14:46 )

to se divím, protože v německu, a na jihu zvlášť jsou mraky hezkých holek. příkaz asi zněl - od policie, pro sichr i policejní ústa, původ DDR. nic bych za to nedal že i aspoň drobný pindík byl výhodou.

Milan mid ( 24. února 2019 14:16 )

POMATENCI POMATENI PŘÍŠTĚ UŽ TO BDOU DĚLAV BURKÁCH !!!!!!! KDYSI TO VYHRÁVALI OPRAVDU TY NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLKY TO MYLO MISS !!!!!!DNES MUSEJI UMĚT CIZÍ JAZYKY MIT DOVEDNOSTI A VZDĚLÁNI !!!!!TAK TO NENI MISS !!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa