Kšeftoval Trump s narkomafií? Mám důkazy, tvrdí bratr drogového krále

13. 1. 2019
20:30

Neuvěřitelné! Americký prezident Donald Trump čelí vážnému obvinění. Po aféře s pornoherečkou a údajné spolupráci s Ruskem se proti němu nepostavil nikdo jiný než Roberto Escobar, bratr zesnulého drogového krále. Podle svých slov má v rukou trumfy, které mohou vést až k sesazení kontroverzního prezidenta.

O pořádný rozruch se v USA postarala kampaň Bye Bye Trump (Sbohem Trumpe), za kterou nestojí nikdo jiný než bratr zesnulého kokainového krále Pabla Escobara. Na serveru GoFundMe, kde mohou lidé zveřejnit příběh s žádostí o finanční pomoc, rozjel Roberto Escobar (známý také jako „Medvídek“) neuvěřitelně úspěšný projekt.

Než byla v úterý večer smazána, podařilo se jí během pouhých 10 hodin vybrat neuvěřitelných 10 milionů dolarů z celkových 50, které si Escobar vytyčil za cíl. Bratr narkobarona tvrdí, že má na Trumpa a jeho rodinu kotel špíny, peníze bude po jeho zveřejnění potřebovat na právníky. Ze zrušení kampaně obvinil prezidenta a jeho administrativu.

Trump se podle Roberta bojí, co všechno se může dostat na veřejnost, Největší hrůzu má mít z důkazů o spolupráci s narkomafií. Po zrušení Bye Bye Trump založil Medvídek novou kampaň Impeach Trump Fund (Fond na obžalování Trumpa), ke kterému ještě přiložil petici, kterou už stihlo podepsat 1,5 milionu lidí. Bude to opravdu Trumpův konec?

VIDEO: Mladík se smál projevu Donalda Trumpa, nakonec ho vyhodili ze záběru.

Video Co to mele? Trump řečnil, mladík nevěřil vlastním uším. Po grimasách ho vyvedli ze záběru a stal se hitem - Reuters, Blesk Zprávy
1080p 720p 360p

1912 ( 14. ledna 2019 05:21 )

A jak se k nám dostávají drogy?? z Afganistánu a Kosovo ano balkánská cesta vždyt ta vede přes tu US vojenskou základnu která je největší v Europě .

HledacPravdy ( 14. ledna 2019 00:24 )

To je jasné, kupovali si laboratorní zařízení (zkumavky, pipety, chemikálie) v drogeriích, kde měl akcie...

gotzur ( 13. ledna 2019 22:25 )

Tak to bude věrohodný svědek.

offline ( 13. ledna 2019 22:10 )

To nemá dost peněz sám? Beztak to platí Huawei.

bohatymrdnikateI ( 13. ledna 2019 21:28 )

Zdravstvujtě ♦zdenekk-qmur♦
Bible (z řec. τὰ βιβλíα ta biblia - knihy, svitky) které křesťanství a zčásti i judaismus považují za posvátné a inspirované Bohem. Proto se nazývá také Písmo svaté (lat. Scriptura sacra nebo Scriptura sancta) nebo krátce jen Písmo. Přezdívá se jí také Kniha knih. Křesťanská bible se skládá ze dvou částí, které se označují jako Starý a Nový zákon.Ačkoliv nejstarší části Starého zákona snad pocházejí až z 9.−12. století před našim letopočtem, bible jako celek, jak jí známe dnes, je výsledkem dlouhého procesu kanonizace. Výběr i uspořádání jednotlivých knih nebylo kritické, dokud se psaly na samostatné svitky, kdežto ve vázané knize (kodexu) už muselo být přesně určeno. Vznik pevného kánonu židovské bible se obvykle klade do počátku 2. století. Nejstarší doklad kánonu Nového zákona je patrně tzv. Muratoriho fragment, jehož text se klade do počátku 3. století. Oficiální křesťanský kánon snad vyhlásil z podnětu císaře Konstantina I. tzv. Nikajský ekumenický koncil 20. května 325 ve snaze sjednotit různé náboženské proudy.
Bible je nejpřekládanější a nejvydávanější knihou, první Gutenbergovo vydání z roku 1452 je první tištěnou knihou na Západě. První český překlad celé bible vznikl kolem roku 1360.
Kumránský svitek s textem knihy Izajáš, 2. stol. př. n. l.
Obsah
1 Označení
2 Starý a Nový zákon
2.1 Starý zákon
2.2 Nový zákon
3 Text bible
3.1 Jazyky
3.2 Závazný soubor knih (kánon)
3.3 Dělení na kapitoly a verše
4 Význam bible
4.1 Vztah církví
4.2 Poselství bible podle křesťanů
4.3 Kultura
5 Biblické překlady
5.1 Antické překlady
5.2 Moderní překlady
5.3 České překlady
6 Odkazy
6.1 Reference
6.2 Literatura
6.3 Související články
6.4 Externí odkazy
6.4.1 Biblické texty a překlady
6.4.2 Další odkazy
6.4.3 Biblický software
6.4.4 Historické bible
Označení
Řecká majuskulní bible
Wulfilova bible v gótštině (6. stol.)
Alcuinova latinská bible
Zdenkkova bible(samý zvratky)

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa