Chlapeček (1) v mrazu pobíhal bosky na ulici. Zachránila ho řidička autobusu

Autor: Darina Jíchová - 
11. 1. 2019
16:18

Bezpečnostní kamery ve městě Milwaukee v americkém státu Wisconsin zachytily hrdinský čin řidičky autobusu. Irena Ivićová si všimla pobíhajícího dítětě, chlapeček na sobě měl jen bodíčko a cupital po chodníku směrem ke křižovatce. Ivicová nezaváhala, zastavila autobus, vyběhla ven a popadla batole, informoval deník Mirror.

K incidentu došlo jen pár dní před Vánoci, venku byl mráz. Ani ten ale neodradil devatenáctiměsíčního chlapce, aby si vyšel na procházku. Možné tragédii zabránila pozorná řidička autobusu. Ivićová popsala, že když chlapce zahlédla, musela se ujistit, že vidí správně. Pak zastavila autobus a vyběhla za dítětem.

Rychlá akce autobusačky:

 „Měl jen bodíčko a plenku, jinak nic, ani boty,“ Ivićová chlapečka odnesla zpátky do autobusu, kde ho zabalila do bundy, kterou jí půjčila jedna z cestujících. „Byla jsem v pravou chvíli, na pravém místě,“ okomentovala svou akci Ivićová.

„Pane bože, ježiši kriste, úplně se třesu,“ opakovala řidička, dítě zastavila těsně u křižovatky. „Já taky,“ přidala se pasažérka. Chlapce se snažila zahřát, dítě jí spokojeně usnulo v náručí. Ivićová zavolala policii, batole bylo zmrzlé a vystrašené, ale jinak v pořádku.

Chlapec utekl duševně nemocné matce

Dítě si převzali policisté, kteří spustili pátrání po jeho rodině. „Policistům se rychlo podařilo najít chlapcova otce,“ uvedl mluvčí policie. Ukázalo se, že matka dítěte je duševně nemocná a se spoře oděným synem vyrazila do kostela, odkud jí utekl. Chlapce už v tu dobu hledal jeho otec, který si všiml policejních a hasičských aut.

„Miluji děti, byla jsem učitelka a mám i vlastní děti, jsem ráda, že jsem mohla pomoct,“ dodala Ivićová. Proti matce chlapce nebudou vznesena žádná obvinění. Řidiči jsou často těmi, kteří najdou ztracené nebo pohřešované dítě, podle dopravního podniku v Milwaukee tamní autobusáci zachránili už 9 dětí.

Doporučujeme
hhpetr77 ( 11. ledna 2019 23:30 )

--__-Najděte nahé ženy ve vašem městě zde: My.Su/Zeny

dementi-blesk-cz ( 11. ledna 2019 21:15 )

neprskej mi na monitor ty vemeno smradlavý.

dementi-blesk-cz ( 11. ledna 2019 21:12 )

jo vím, bylo tam +18 magore.

zvonik54 ( 11. ledna 2019 19:55 )

Dítěti mohla spíš ublížit sůl na chodníku, protože poslolením sněhu se sice sníh částečně stane slanou břečkou, ale rozhodně o nižší a agresivnější teplotě, než obyčejný neposolený sníh. Prosolením totiž teplota sněhu klesá, i když vizuálně sníh taje! Dřív se zasolením ledu okolo nádoby směsi na zmrzlinu vyráběla zmrzlina.

fujtajxl ( 11. ledna 2019 19:23 )

No dobry pleskove. Opet story prevzate ze zahranicniho serveru a zase s nepravdivymi informacemi. Slo o holcicku nikoliv chlapecka. Po precteni anglicke verze mela matka psychiatricke onemocneni a pozdeji bylo devcatko vraceno do pece otce. Jo a mimochodem - dementni-Blesk-cz, vygoogluj si jaka je teplota v prosinci v 8hod rano v Milwaukee, chytraku prechytralej.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa