Hrůzné záběry: Muž chtěl zhypnotizovat slona, ten ho před zraky rodiny udupal k smrti!

Autor: csk - 
9. ledna 2019
20:50

Zbytečné neštěstí se stalo u města Kataragam. Neznámý muž vystoupil u Národního parku Yala z auta a vydal se k divokému slonovi. Podle indických médií ho chtěl zhypnotizovat. Zvíře se však muže polekalo a ze strachu zaútočilo.

Příčiny nepochopitelné tragédie zatím nejsou zcela jasné. Muž chtěl asi zamachrovat před svojí rodinou, ale šílený kousek měl pro něj osudné následky. Několikatunové zvíře se polekalo a mužovo počínání si vyložilo jako hrozbu.

Slon se rozběhl směrem k muži a za přihlížení vyděšené rodiny na něj několikrát šlápl. Když se oběti vydal na pomoc další člověk, slon se otočil a utekl.

Lesní správa o žádosti vydala prohlášení, kde lituje zbytečné smrti otce od rodiny. Podle sčítání z roku 2011 žije na ostrově 5879 slonů, kteří jsou od osmdesátých let chráněni mezinárodními smlouvami.

V posledních letech bohužel přibývá konfliktů mezi slony a lidmi, převážně kvůli rozšiřující se infrastruktuře a ubývání jejich přirozeného prostředí.

VIDEO: Jen pro silné povahy! Muž se snažil zhypnotizovat divokého slona, ten ho před očima rodiny ušlapal k smrti

Video Drsné video ze Šrí Lanky. Muž se snažil zhypnotizovat divokého slona, ten ho před očima rodiny ušlapal k smrti - Youtube.com

liskabystrouska ( 6. března 2019 18:17 )

no to byl debil

zacoaproc ( 10. ledna 2019 09:13 )

Dobře mu tak, ZLATEJ slon.

europa ( 10. ledna 2019 06:41 )

Idiot

vemenozmojistary ( 10. ledna 2019 04:20 )

Debil. Dobře mu tak. Ještě měl zašlápnout zbytek té rozeřvané tlupy primitivů.

dedeha ( 9. ledna 2019 23:43 )

Ďalší zaklínač hadov v ***i.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud