Děda zapomněl v rozpáleném autě vnučku (†10 měs.). Když si dával kávu, zemřela

Autor: Mii - 
13. srpna 2018
13:50

Další tragický příběh dítěte zapomenutého v rozpáleném vozidle se odehrál ve vyhlášeném dovolenkovém ráji Mallorce. Senior, jehož identitu policie neprozradila, nechal ve svém autě téměř celý den ve 30 stupních Celsia desetiměsíční batole. Když si uvědomil, že dítě zapomněl, bylo již pozdě. I přes snahu přivolaných záchranářů za místě zemřelo, informuje server Independent.

K události došlo minulý týden v pátek v druhém největším městě Mallorcy Manacoru. Senior měl dítě u sebe v autě, když jel kolem sedmé hodiny ranní za svými známými na kávu. Byl u nich až do 3 hodin odpoledne. Během té doby zcela zapomněl, že dítě ve svém autě má. A že je vystaveno velmi vysokým teplotám.

Svou chybu si uvědomil, až když se k vozidlu vrátil. Okamžitě poznal, že něco není v pořádku a zavolal záchranáře. Ti se dítě snažili oživit, ale jejich snaha nepomohla. Bylo již mrtvé.

„Svou vnučku miloval“

Policie muže na místě zadržela kvůli podezření ze zabití, ale pak jej propustila. Případem se bude dále zabývat soud. Senior musel být převezen do nemocnice, jelikož se po incidentu psychicky zhroutil. Nejdříve propukl v hysterický pláč a následně utrpěl záchvat úzkosti.

„Je to velmi hodný člověk a tato událost je tragická. Je naprosto zničený. Svou vnučku miloval,“ řekl o muži jeho kamarád, kterého oslovila místní média.

Rodina dítěte pocházela z malé vesnice Son Macia, která se nachází nedaleko Manacoru. Jakmile se její starosta o tragédii dozvěděl, zrušil každoroční festival, který se měl v obci konat.

Video Rodiče nechali v rozpáleném autě holčičku: Upocenou a omdlévající ji zachránili strážníci - MP Brno

jasnovidec01 ( 27. srpna 2018 21:48 )

hahapch: chudáci rodiče tak krásná holčička to jsi poznal jak???vždyť tam jsou jen ilustrační fotky člověče. nejde o skutečné foto té malé.

hahapch ( 14. srpna 2018 03:00 )

dědek starý když má sklerózu nemá hlídat dítě, prý jí miloval ? že jí zabil! kdyby jí měl moc rád stále by myslel na ní a vzal jí z auta a ne letět honem za kamarády, na dítě zapomenout, chudáci rodiče tak krásná holčička

simonaprdelata ( 13. srpna 2018 20:53 )

Není nad to si vychutnát kávu bez toho aby vás otravovali nějaké starosti

sores ( 13. srpna 2018 18:51 )

Bohužel, ale staré lidi a malé děti se musí úplně stejně hlídat!!! Tak to příroda vymyslela, blbě, ale nedá se nic dělat.Starý člověk zapomíná už hodně a děti jsou zvídavé a divoké. Tak to dopadne s každým člověkem i když si myslí že ne.

lokii ( 13. srpna 2018 18:40 )

Clovek ma tendenci vrhnout se na toho dedecka - ale ruku na srdce - kolikrat udelame nejakou chybu, kdyz se ocitneme v "jine" stiuaci - jen vetsina chyb jde napravit. Je take mozne, ze dedecek vezl tu svoji vnucku v aute poprve a ted s tim vsim bude muset zit do konce zivota - to musi byt neco priserneho, kdyz ta chyba uz nejde napravit, kdyz si tu situaci clovek prehrava znovu a znovu a neustale se v jeho hlave objevuje to slovicko "kdyby". Clovek si rika, jak muze nekdo zapomenout dite - ani nevite, kolik znam matek, ktere zapomnely dite v kocarku pred obchodem (to bylo za "nasich mladych let"), kdyz sly na prvni prochazku nebo nakup a nebo je neco rozhodilo. Ze mely stesti a dite jim nikdo neukradl nebo tam nezemrelo, to je fakt jen a jen nekonecne stesti.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud