Za znásilnění polské turistky v Itálii padl tvrdý trest. Afričan dostal 16 let natvrdo

Autor: ČTK, lm, zzu - 
10. 11. 2017
22:13

Italský soud dnes poslal na 16 let do vězení muže z Konga, jenž vedl čtveřici útočníků, kteří v přímořském letovisku Rimini v srpnu znásilnili polskou turistku, zbili jejího partnera a dvojici okradli. Informovala o tom agentura AP.

Guerlin Butungu byl souzen v odděleném procesu, protože zbylí útočníci nejsou zletilí. Synové imigrantů z Maroka a Nigérie ve věku 15 až 17 let stanou v nadcházejících měsících před soudem pro mladistvé v Bologni.

Prokuratura žádala, aby byl Konžan po výkonu trestu z Itálie vyhoštěn. Butungu přišel do Itálie v roce 2015 a z humanitárních důvodů zde zažádal o povolení k pobytu.

Mladá žena: Říkali, že mě zabijí

Žena (26) později celý útok popsala. V osudný srpnový večer se svým stejně starým přítelem vyrazila na procházku po pláži. Když si spolu sedli na ručník, přišli k nim čtyři muži. Jeden z pozdějších útočníků se anglicky zeptal: „Odkud jste?“, na nevinnou otázku ale ve skutečnosti nechtěl znát odpověď. „Jeden ze skupiny nám řekl, abychom jim dali mobilní telefony a peněženky. Zaútočili na mého přítele a pak mě obklopili, hodili mě do písku a začali mlátit do obličeje a těla,“ popsala dívka italskému televiznímu kanálu TGCOM24.„Stlačili mi krk tak silně, že jsem nemohla dýchat. Nekonečné násilí trvalo více než 20 minut a během té doby mi anglicky řekli, že mě zabijou. Slyšela jsem, jak mlátí mého přítele,“ pokračovala. Útočníci dívku poté hodili do vody a po chvíli ji zase vytáhli, zatlačili jí obličej do písku a opět ji hromadně znásilnili. V ten samý večer měli znásilnit i transsexuální prostitutku z Peru.

Italská policie postupně všechny čtyři zřejmé pachatele zadržela. Podle soudu v Bologni muži znásilnili turistku s obrovskou brutalitou a zlostí. Prokurátor v Rimini Paolo Giovagnoli se tenkrát nechal slyšet, že za takovéto trestné činy může teoreticky hrozit i více než 20 let vězení. 

Doporučujeme
Desterz ( 11. listopadu 2017 08:29 )

16 let pohodlí, zabezpečené lékařské péče, teplé stravy a přístřeší jako trest? Směšné.

Fuelsaves ( 11. listopadu 2017 07:29 )

 Za pokus vraždy 16 let?Hnus....

rentierskej ( 11. listopadu 2017 00:08 )

ČERNOUŠEK BUBU MÁ ČERNOU HUBU... a jaký přínos má "toto" pro civilizovanou společnost?!

miko ( 10. listopadu 2017 23:50 )

jedině odstřelit

midloch ( 10. listopadu 2017 23:48 )

V Čechách by dostal max.podmínku a ještě by mu sluníčkáři nechali přivézt celou famílii aby neměl depku chudinka . Stejně po udělení azylu v Itálii bude chtít azyl i pro všechny příbuzný, aby se tu nebál a nebylo mu smutno . Když tu žádá o azyl z humanitárních důvodů tak ho mají vykleštit a pak teprve nechat dožít v civilizaci pokud bude pracovat a odvádět daně .

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa