Buldozer Trump. Nekompromisně odstrčil premiéra, co mu v NATO stál v cestě

Autor: ČTK, ula - 
25. 5. 2017
22:10

Americký prezident Donald Trump ve čtvrtek vedle svého prvního projevu před lídry aliančních zemí upoutal pozornost rovněž nevybíravým gestem, které předvedl během prohlídky nové centrály NATO. Jako buldozer odstrčil černohorského premiéra.

Když se Trump v jednu chvíli nenacházel v čele skupiny státníků poblíž šéfa NATO, odstrčil černohorského premiéra a postavil se před něho. Na sociálních sítích to vyvolalo stovky převážně kritických komentářů.

Video Nekompromisní Trump smetl černohorského premiéra. - Reuters

Trump na zveřejněném videu zezadu uchopí pravou paži zjevně překvapeného černohorského premiéra Duška Markoviče a aniž by mu věnoval jediný pohled či slovo vysvětlení, prodere se před něj k šéfovi aliance Jensi Stoltenbergovi.

Donald Trump v Belgii:

Video Donald Trump v Belgii - Tomáš Polák

„Nemohu se rozhodnout, jestli se mám smát, nebo brečet,“ napsala na Twitteru v jedné ze stovek reakcí Američanka Tatia Singeltonová. Další lidé poznamenávali, že úroveň se koupit nedá, nebo označovali jeho chování za dětinské.

Trump v Bruselu:


Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

janetazahro ( 26. května 2017 11:14 )

 BUZNOSOSACKU : ODVOLACI SOUD V USA ( stat Virginia) ZAMITL TRUMPUV IMIGRACNI DEKRET ! Holt ma megaloman smolika . Buzno, co delas ve 4 hod. rrano na diskuzich ? Ja na rozdil od tebe pracuji na nocni ve spitale. Neboj, budu ti psat ve dne i v noci . PA brouku.

namoroman ( 26. května 2017 05:28 )

Duce II. = D. Trump

iFender ( 26. května 2017 04:41 )

Zaplat panbuh za neho!Konecne nekdo kdo chce alespon neco zmenit.S Obamou se prosvihlo mnoho casu a svet je horsi nez byl pred 10-12-20 lety.Viz North Korea ,Israel-Palestina,Nato(financovani)etc.Obama byl moc pasivni mel jen jednu "vyhodu",ze byl BLACK.

sosacek ( 26. května 2017 03:52 )

Trump je hrdina amerického lidu. Jenom mě mrzí, že nenosí zelené tričko. A pro janetazahrobuzno - když nemůžeš chrápat, tak mazej k plotně a nekydej sem tu svojí závistivou špínu..

janetazahro ( 26. května 2017 01:27 )

Trumpovo chovani neni detinske, chova se jako h.o.v.a.d.o ! Ta jeho vecne naduta, sparena drzka je vic jak vymluvna, chova se vsude jako reditel zemekouĺe a pritom s jeho IQ, ktere je na urovni houpaciho kone, muze tak maximalne ridit uklizecky v Bilem dome. Vsak on se v prezidentskem kresle moc dlouho hrat nebude . A kdepak byl nas dedecek hribecek Z. ? Na zadnych oficialnich fotkach neni. S Trumpem se nesetkal a pozvani do statu porad neni a neni.

Zobrazit celou diskusi
Další videa