Zelináře ohrožoval muž s puškou. Prodavač ho zahnal na útěk házením rajčat

Autor: nka - 
19. 4. 2017
17:51

Husarský kousek se podařil tureckému zelináři, kterého k jeho krámku přišel zastřelit zhrzený příbuzný. Prodavač útočníka zahnal na útěk – házením rajčat.

K incidentu došlo v jihotureckém městě Sanliurfa. Mehmet Torsun byl zrovna ve svém krámku, který vlastní 30 let, když k němu přistoupil bývalý manžel jeho sestry s puškou v ruce a namířil na něj.

Video: Podívejte se na záznam z průmyslové kamery v krámku

Video Turecký zelinář zahnal útočníka rajčaty - youtube.com

Mehmet nemeškal a popadl to první, co mu přišlo pod ruku.  Z blízké hromádky vzal rajče a mrštil jej po útočníkovi. Toho neobvyklá zbraň tak vyvedla z míry, že vzal nohy na ramena.

„Když na mě namířil zbraň, zasáhl jsem ho rajčetem přímo do oka. Ztratil rovnováhu a začal střílet kolem dokola,“ řekl zelinář podle britského webu Daily Mail.

Proč ho muž chtěl zabít, mu není úplně jasné. „Je to můj bývalý zeť. Možná zaútočil proto, že jsme vzali sestru zpátky. Předtím jsme spolu žádné problémy neměli,“ vysvětlil. Útok nyní vyšetřuje policie.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa