Chlapec (3) byl dva dny sám s mrtvolou své matky: O její smrti nikdo nevěděl

Autor: aba - 
5. března 2017
10:31

Lydia Macdonald zemřela v noci na silný astmatický záchvat ve své posteli v domě v Anglii. Jediná další osoba v celém domě byl ale její pouze tříletý syn.

Lydiin přítel zemřel náhle, když bylo malému Masonovi osm měsíců. Od té doby žila doma sama jen se svým synem. Podle slov její matky trpěla astmatem už od malička, ale poslední silný záchvat se jí stal osudným a žena ve své posteli zemřela.

Její syn byl doma jen s mrtvolou vlastní matky. Ve svých třech letech ale nějak dokázal přežít celé dva dny sám. Jedl plátkový sýr, který byl v ledničce a pil vodu z lahve na stole. Po třech dnech přišla na návštěvu Lydiina kamarádka, které Mason otevřel se slovy „nemůžu probudit maminku“.

O chlapce se teď stará jeho babička. „Říkáme mu, že maminka i tatínek jsou už spolu a že jsou to ty nejzářivější hvězdičky na nebi.“ 

zkratik ( 5. března 2017 18:32 )

na blbej článek blbá odpověď

pepen ( 5. března 2017 16:28 )

Jste odpad lidstva-když můžete napsat takové svinstva k tomu článku!!!!

zkratik ( 5. března 2017 14:11 )

.....Ve svých třech letech ale nějak dokázal přežít celé dva dny sám. Jedl plátkový sýr, který byl v ledničce a pil vodu z lahve na stole... ale hovno,vokusoval mrtvolu mámy,takovej článek můžou dát jen pleskáči

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud