Děsivé video z dronu: Žralok bílý se připravuje k útoku na surfaře

Autor: aba - 
24. února 2017
13:32

Lighthouse beach je oblíbená destinace pro vášnivé surfaře, která se nachází v Austrálii. I dva mladíci z videa se vydali chytat divoké vlny právě tam. Co ale netušili, bylo, že ve vodě pod nimi plave doslova smrtelné nebezpečí.

Dron nad oceánem zachytil video, na kterém jsou vidět dva surfaři a žralok, který plave necelý metr od muže, který si máchá nohy ve vodě, zatímco čeká na další dobrou vlnu. Zdá se, že žralok pronásleduje muže na surfu, než prudce zahne a zamíří k druhému, čekajícímu na vlnu. Jen kousek od něj se ale otočí a plave z neznámého důvodu pryč.

Video  Děsivé video: Útok žraloka bílého natočil dron.  - YouTube

Lighthouse beach je známá častým výskytem žraloků i počtem lidí žraloky napadených. Od roku 2011 došlo v této oblasti k 11 napadením žralokem, z toho dvě byla pro člověka smrtelná. Video bylo pořízeno jakou součást snahy mapovat pohyb žraloků bílých. Z nedalekého útesu vyslal muž dron nad hladinu a při výskytu žraloka zalarmoval policii. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

spoon ( 24. února 2017 18:16 )

ty woe to je superděsivéééééé

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud