Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

V Berlíně spočítali levicové radikály. Našli 92 procent „mamánků“

Autor: nka - 
8. února 2017
22:00

Při antiglobalistických demonstracích dělají ramena, po jejich skončení se ale spořádaně vracejí domů k mamince na večeři. Jak ukázala studie německé kontrarozvědky, převážná většina levicových radikálů zatčených v německé metropoli během posledních let jsou mladí muži žijící u rodičů. Napsal to německý web Bild.de.

Zpráva ukázala, že počet politicky motivovaných násilných činů v Berlíně roste – mezi lety 2009–2013 došlo k 1523 případům, což je dvojnásobek ve srovnání s předchozí pětiletkou. Většinu z nich mají přitom na svědomí příslušníci radikální levice.

Typickým pachatelem je v těchto případech muž mezi 18–29 lety, v devíti případech z deseti svobodný a v 92 procentech žijící u rodičů. Každý třetí ze zadržených je navíc nezaměstnaný.

Co se spektra trestných činů týče, dopouštějí se levicoví radikálové hlavně násilí na dalších lidech, v 80 procentech případů míří jejich agrese proti policistům. Často se také dostávají do křížku s příslušníky extrémní pravice nebo podpalují automobily.

Většina zadržených má na kontě pouze jeden konflikt se zákonem. Deset procent výtržníků ale skončilo na policii opakovaně a s jedním výtečníkem měli strážci zákona co do činění dokonce dvanáctkrát.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Bonita ( 14. února 2017 07:53 )

Ano. ARBEIT MACHT FREI!! Skvělá myšlenka.

cotonice ( 9. února 2017 13:33 )

Mamánci - ti jsou i u nás - V 18 vyhodit z domova. Setkala jsem se už s tím , že si mlaďoši přivedou domů protějšky a vyžadují od rodičů nejen bydlení ,ale veškerý servis, a ohá nějí se tím , že mají právo a nárok bydlet doma. Kam jsme se to dostali ? Soukromí rodin a rodičů jde ve vlastním bytě do .....

cotonice ( 9. února 2017 13:29 )

A je to tady, že to jsou levicoví radikálové , je jen hloupá poznámka ! V EU nepracuje 1/5 mladých lidí a to je ten problém. Domnívám se , že pracovat by měli všichni muži a ženy pokud se nestarají o děti. Prostě by neměli čas dělat hovadiny. Kdo má majetek a žije z něho , stará se o něj, prosím, ten pracovat nemusí. Až chytráci v EU pochopí , že pracovní povinnost je nutná , tak se nám všem bude žít lépe. Kdo nepracuje , ať nejí !

XLADI ( 9. února 2017 06:55 )

Nezaměstnaný netáhla s full servisem u rodičů. Potřebovali by na pár měsíců do armády aby se otrkali a vojenská buzerace jim ty myšlenky vyhnala z palice.

fotrpjotr ( 9. února 2017 02:15 )

U nás podobní grázlové podporovali knížete a nyní Horáčka.

Zobrazit celou diskusi