Kristi (25) kvůli rakovině amputovali nohu. S její kostrou obráží svět

Autor: bk - 
19. 1. 2017
21:20

Kristi Loyall (25) přišla kvůli rakovině o nohu. Se ztrátou končetiny se ale překvapivě rychle smířila. Dokonce se rozhodla, že si kostru své amputované pravé nohy ponechá. Nyní ji bere všude s sebou a fotí ji při různých příležitostech a situacích. Žena své snímky vystavuje na Instagramu, kde se staly senzací.

Před rokem se Kristi Loyall objevila na pravé noze malá bulka. Lékaři ji později diagnostikovali jako nádor. Žena trpěla sarkomy měkkých tkání, což je vzácná forma nádorů.

Kristi si od lékařů vyslechla špatnou zprávu: Noha bude muset být pod kolenem amputována. Pohotově se zeptala: „Mohu si ji nechat?“ Amputovanou končetinu si Kristi opravdu nechala. A její kostru nosí všude s sebou.

Na Instagramu si vytvořila profil nazvaný „Jednonohý poutník“. Kristi ho plní fotografiemi své nohy na různých místech i za různých situací. Sledujícím se tak může naskytnout pohled, jak kostra mačká čudlík na televizním ovladači, leží na spícím miminku nebo ji dokonce očuchává pes a ohryzává kočka.

Kristi s kostrou své amputované končetiny také cestuje. Zvěčnila ji i v lese, na mostě, při západu slunce a na hřbitově. Rovněž jí dopřála i tetování. Světu chce ukázat, že i po ztrátě končetiny život nekončí a může se užívat plnými doušky.

Profil sleduje přes 14 tisíc lidí a na Instagramu se stal senzací. Reportáž o něm přinesl i web televize CNN. Reakce v komentářích jsou překvapivě pozitivní. Fotografie přijdou sledujícím vtipné a roztomilé, Kristi je pro mnohé hrdinkou.

Žena není v současnosti kvůli svému zdravotnímu stavu práce schopná. Pro web Dailymail uvedla, že doufá, že díky svým fotografiím se jí podaří získat peníze pro budoucí potřebnou péči.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

djaba ( 20. ledna 2017 07:19 )

 Morbidní expertko ,spíš by to chtělo máknout .Zrovna teď hledají u nás markety pokladní a některé svátky mají volné .

tomik007 ( 19. ledna 2017 21:42 )

"NESEZERE"

tomik007 ( 19. ledna 2017 21:38 )

Dokud ji to nesere pes, tak ma na cem vydelavat

Zobrazit celou diskusi
Další videa