Vánoční zázrak: Ženě se předčasně narodila zdravá čtyřčata

24. 12. 2016
13:41

Neobvyklému narození byl svědkem tým lékařů ve státě Georgia v Americe. Kortney Miller se narodila zdravá čtyřčata – tři chlapci a jedna holčička. Lékaři mluví o veliké náhodě zvláště z toho důvodu, že žena děti počala přirozenou cestou.

Pravděpodobnost přirozeného početí čtyřčat je přibližně 1:700 000, a tak byla Kortney od začátku svého těhotenství pečlivě monitorována. Lékaři naplánovali císařský řez už ve chvíli, kdy byla žena teprve v 15. týdnu těhotenství.

Příroda se ale naplánovat nedá, a tak Kortney dorazila do nemocnice o celý měsíc dřív, než bylo původně v plánu. Celý tým nemocnice se ale na událost pečlivě připravoval už dlouho, a tak je nezaskočilo ani tohle. „Byla jsem nervózní, dokud jsem je neslyšela všechny čtyři plakat, pak se mi ulevilo,“ řekla šťastná maminka, která už má s manželem čtyřletého syna.

Miminka se narodila několik minut po sobě, každé váží okolo kila a půl a jsou zdravá. Protože se ale narodila už ve 29. týdnu, ještě chvíli v nemocnici zůstanou a lékaři je budou monitorovat. 

zkratik ( 24. prosince 2016 22:36 )

.....Lékaři mluví o veliké náhodě zvláště z toho důvodu, že žena děti počala přirozenou cestou.... pozdě,už jí předběhla naše "zasloužilá matka" Alexandra Kiňová

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa