Otec žárlil, že má dcerka (†21 měs.) rakovinu. Ubil ji baseballovou pálkou

Ryan ubil vlastní dcerku baseballovou pálkou, protože na ni žárlil.
Autor: shp - 
19. září 2016
23:15

Jeho vlastní dcerka bojovala v útlém věku s vážnou rakovinou očí. Ve věku 21 měsíců nemoc nakonec porazila, jenže Ryanu Lawrenceovi (25) ruplo v hlavě a začal na ni žárlit. Rozhodl se proto malou Maddox zabít obzvláště brutálním způsobem.

Celá rodina ze státu New York včetně partnerky se motala kolem nemocné holčičky a Ryan začal namísto toho, aby o ni měl starost, nepochopitelně žárlit. Malá Maddox byla bojovnice a nakonec rakovinu porazila.

Ale v tu chvíli byl už Ryan úplně pomatený. Vzal baseballovou pálku a vlastní dcerku s ní brutálně ubil k smrti. Aby nikdo nezjistil, co se stalo, pokusil se její tělíčko podpálit. To se mu ale nepovedlo.

Nakonec její mrtvolku hodil do kanálu a myslel si, že zničil důkazy. Jenže tělíčko bylo nalezeno. Ryan byl zatčen a u soudu byl z její smrti usvědčen. Za mřížemi si má odpykat 25 let. Jestli tam tak dlouho přežije…

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

SABRINA ( 10. května 2018 23:21 )

Musím být sprostá.Uřízněte mu v base ***a.

vierka ( 3. března 2018 12:26 )

Boze moj zozum sa mi pozastavuje nad tym cinom a konanim.Ved to niejeclovek.Tiez by ho mali mucit .Tak krasny anjelik.To co sa deje v dnesnom svete je uz absolutne nepochopitelne,

Viktoriecom ( 10. října 2016 14:42 )

 25let? ***a nahnat makat 16hodin dene o chlebu a vodě dokonce života.

pepen ( 20. září 2016 09:06 )

Tam chlapečku nepřežiješ-budeš jim tam dělat děvku!!!!Pak tě oddělají-stejně,jak si to udělal své malé nevinné holčičce!!!Zmetku!!!!

rentierskej ( 20. září 2016 00:41 )

bože, do ČEHO jsi to duši dal?! takový nebetyčný kretén!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud