Řidič (24) smetl dvě sestřičky (5 a 6) na přechodu: Starší zemřela před zraky matky

Autor: red - 
8. září 2016
22:00

Ruská policie zveřejnila video, ze kterého běhá mráz po zádech. Záběry zachycují děsivou nehodu, při které zemřela teprve šestiletá holčička. Ji a její pětiletou sestřičku smetl na přechodu rychle jedoucí řidič (24). Celé to navíc sledovala jejich matka.

K děsivé nehodě došlo ve vesnici nedaleko města Toržok, které se nalézá severozápadně od Moskvy. Matka s třemi dětmi tu chtěla přejít přes dvouproudou vozovku po přechodu.

Vozidlo v pravém pruhu zastavilo a holčičky (5 a 6) se rozběhly do vozovky. Matka si zřejmě pak všimla rychle jedoucího vozu v levém pruhu, protože ještě stihla stáhnout zpět k sobě třetí dítě. Holčičky se v půlce přechodu zastavily a začaly utíkat zpět. Bohužel už bylo pozdě a rychle jedoucí řidič (24) je smetl. Šestiletá dívenka byla na místě mrtvá, její sestra skončila v nemocnici se zlomeninami a pohmožděninami. Policie případ stále vyšetřuje.

Celou nehodu zaznamenala kamera v druhém vozu, který před přechodem zastavil, aby chodce pustil. Ruská policie záběry zveřejnila, aby varovala ostatní chodce před nepozorností. Upozorňujeme, že záběry jsou opravdu brutální a nejsou vhodné pro děti a slabší povahy.

Video UPOZORNĚNÍ: Video obsahuje brutální záběry! - YouTube

tomik007 ( 7. listopadu 2016 18:49 )

V SSSR by meli jezdit jenom kone

kupredu-leva ( 1. listopadu 2016 08:45 )

My, levicoví úchylové, si takové tragédie vychutnáváme! Volte Zemana!

dfghjk ( 9. září 2016 09:02 )

A kde je blesku tvoje oblíbené "přechod smrti"? A co takhle "zákon smrti", vždyť od té doby, co mají chodci na přechodech přednost, tak tam padají jak mouchy. Přemýšlej blesku!

balika ( 9. září 2016 08:12 )

tak, velké pochybení matky, nejen řidiče

HahaBimbi ( 9. září 2016 08:11 )

 ...taky si myslim, podle fotek je to frekventovana silnice, matka mela drzet holky pevne za ruce, alespon jednu a druha se mela drzet sestry, holky se evidentne baly prechazet.....vzdyt bezi sem a tam...obema smery.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud