Ano, chlapci, můžete mít sex s otrokyněmi, řekl muslimský duchovní

Britský muslimský duchovní během kázání povoluje sex s otrokyněmi.
Autor: haj - 
31. 7. 2016
19:42

Duchovní z britského Cardiffu Ali Hammuda (28) je podezírán z radikalizace několika muslimských mladíků. Nasvědčují tomu záběry, na nichž muž dokonce několika teenagerům vysvětluje, že je podle islámu v pořádku mít sex s otrokyněmi.

Hammuda, který se narodil v Palestině, ale vyrostl už ve Velké Británii, zastává funkci imáma (muslimská obdoba kněze) v mešitě al-Manar v Cardiffu. Právě odsud přitom pochází trojice džihádistů, Reyaad Khan (22), Nasser Muthana (22) a jeho mladší bratr Aseel (19). Ti před časem odešli do Sýrie a připojili se k organizaci Islámský stát. Za jejich zběhnutí na stranu teroristů má být zodpovědný právě zmíněný duchovní, jenž v minulosti přednášel ve škole, kterou mladíci navštěvovali.

Během svých kázání muž v podstatě nabádá k využívání sexuálních otrokyň. Na nahrávce, kterou pořídil reportér v utajení Rizwan Syed, Hammuda věřícím ve svatostánku vysvětluje úryvek z Koránu zabývající se koncem světa. V něm prorok Mohamed říká, že pokud otrokyně porodí svého pána, jde o jedno ze znamení toho, že soudný den se blíží.

Jenže duchovní k tomu připojil vlastní interpretaci: „Může to znamenat, že před zánikem času bude mnoho takových válek, jaké vidíme dnes. V těchto válkách budou ženy drženy jako zajatci, jako otrokyně. A tehdy s ní její pán spí, protože je to v islámu přípustné. Je přípustné mít poměr se ženou, která je tvůj otrok, nebo tvá manželka,“ tvrdí na nahrávce Hammuda.

Během nesouvislého projevu, kdy vůbec nezmíní, že islám v současnosti otroctví neuznává a v Británii je navíc nezákonné, pak dále naznačuje, že konec světa je na dosah ruky. Další videa zase odhalují, jak duchovní pro změnu označuje hudbu za „ohavnost“ a „nástroj Satana“.

 

 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zkzkz ( 15. srpna 2016 16:53 )

Zorka ( 8. srpna 2016 00:29 )

Vzkaz pro všechny muslimy na celém světě!!!....Dej si pozor,aby jsi nerozplakal ženu,protože každou její slzu počítá Bůh.Žena pochází z Adamova žebra,a né z chodidla,aby se po ní šlapalo.Né z hlavy ,aby byla dokonalejší.Pochází z boku,aby byla rovnocenná.Z pod ramene,aby byla chráněná.A blízko srdce,aby byla milovaná!

Zorka ( 8. srpna 2016 00:18 )

Žena a otrok?Jakýpak je pro ně žena otrok?

abaron ( 1. srpna 2016 14:35 )

v tom prípade nebol Mohamed posledný prorok

zqihajin ( 1. srpna 2016 10:04 )

Muslimský duchovní je PODEZÍRÁN. Tak ho ještě chvíli podezírejte, místo toho aby byl ihned uvězněn a deportován, ale potom se nedivte že přesvědčí pár magorů, kteří zase někde udělají průser.

Zobrazit celou diskusi
Další videa