Příbuzný o útočníkovi z Nice: Nebyl to muslim, byl to s*áč!

15. 7. 2016
18:45

Pil alkohol, jedl vepřové a bral drogy! Tak popsal příbuzný Mohameda Lahaouieje Bouhlela (†31), který ve čtvrtek zabil ve francouzském Nice nejméně 84 lidí. „Nebyl to žádný muslim, byl to s*áč,“ řekl o něm bratranec jeho manželky.

Francie je opět v šoku. Francouz tuniského původu, Mohamed Lahouaiej Bouhlel (†31), ve čtvrtek večer nákladním autem najel do davu lidí oslavujících státní svátek. Zabil nejméně 84 lidí a přes dvě stě zranil. Policisté ho následně zastřelili. K útoku se zatím nikdo nepřihlásil, ale islamisté na sociálních sítích teror oslavují. Podle příbuzných muž ale žádným džihádistou nebyl.

Pil alkohol, jedl vepřové, bral drogy, nechodil do mešity a bil svou ženu, se kterou měl tři děti. Tak Mohameda popsal bratranec jeho manželky, se kterou prý byli v rozvodovém řízení. „Nebyl to muslim, byl to s*áč. Bil svou ženu, mou sestřenici, byl to pořádný zmetek,“ cituje Walida Hamoua britský server MailOnline. „Nebyl pobožný. Nechodil do mešity, nemodlil se a nedodržoval ramadán,“ popsal útočníka příbuzný.

Mohameda vedla policie ve svých záznamech, tajné služby ho ale v hledáčku neměly. Podle všeho kdysi pracoval jako kurýr, ale o práci přišel, když usnul za volantem a naboural čtyři vozidla. Z dostupných informací vyplývá, že Mohamed byl i hospodský rváč.

„Ve čtvrtek večer popíjel s kolegou a pohádali se. Kamarád mu řekl, že je k ničemu a on odvětil: ‚Jednoho dne o mně uslysíš‘,“ uvedl Mohamedův soused Wissam. Podle něho byl Mohamed  tichý samotář, který často pil a kouřil marihuanu. Se ženou se rozešli zhruba před dvěma lety.

VŠE O ÚTOKU V NICE ČTĚTE ZDE

jiznicechy ( 17. července 2016 04:07 )

Naprostý souhlas!!!!!

flesch2z ( 16. července 2016 12:11 )

Toho jeho bratrance bych zavřela zato, určitě v tom jede taky.

maledivy2016 ( 16. července 2016 05:27 )

Ty demente bez mozku tvoje provokace nikoho nerozhodí, jestli stejného debila jako jsi ty

maledivy2016 ( 16. července 2016 05:21 )

Naprosto souhlasím!

petr1982 ( 16. července 2016 05:04 )

Je úplně jedno, jestli je společné téma teroristů Islám,velbloud, mešity a podobný sra.... Fakt je ten, že každý terorista je černá tlama a jestli byl v Isis nebo ne , je jedno, mají IQ v průměru o 20 menší než evropani, neví co se životem, nejlepší řešení je černý tlamy vystěhovat do Afriky, Indie, kam patří, případně je střílet na počkání. Je opravdu velkááá náhoda, že v každé evropské zemi tvoří černé tlamy bez IQ, většinu osazenstva ve věznicích. Multikulti nevyšlo, tak ať se s tím sluníčkáři smíříííí

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa