Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, déšť 19°C

Další miliardová svatba: Nevěsta měla troje luxusní šaty a svatebčanům zahráli Maroon 5!

Autor: mka - 
9. června 2016
20:53

O krásných šatech, ve kterých jednou řekne své „Ano!“, sní od malička snad každá dívka. Nevěsta syna gruzijského miliardáře se neupejpala a na svůj den D měla ne jedny, ale hned tři luxusní róby! Oslava se konala ve stejné moskevské restauraci, kde proběhla březnová veselka, která vešla do dějin jako nejextravagantnější svatba všech dob. Zdá se, že gruzínský pár ji chtěl v luxusu a extravaganci ještě překonat!

Šťastnými novomanželi jsou Sargis Karapetyan (23) a jeho nevěsta Salome Kintsurashvili (25). Otec ženicha je realitní magnát, jehož jmění se odhaduje na 4 miliardy dolarů, což v přepočtu činí asi 96 miliard korun! Je tedy jasné, že na svatbě syna nemohl otec nijak šetřit, šušká se, že ho celá akce přišla na neuvěřitelných 50 milionů korun!

Utrácelo se za extravagantní květinovou výzdobu, o které hosté říkali, že jim připadala jako z pohádky. Na pěknou sumu musela přijít i garderoba nevěsty, která se vdávala hned ve třech šatech.

První róba byla na zakázku ušitá světoznámým návrhářem Elliem Saabem a byla celá, včetně vlečky, pošitá třpytivými kamínky. I další dvě róby nevěsty, jedna krajková od londýnské značky Alessandra Rich a tradiční gruzínské svatební šaty, si, co se týče luxusu a přepychu, s tou první v ničem nezadaly.

Největší „díru“ do rozpočtu ale pravděpodobně udělala svatební kapela. Byli jí britští Maroon 5 a odhaduje se, že za exkluzivní hudební vystoupení na svatbě si řekli něco mezi 12–20 miliony korun!

Za to si nevěsta, ověšená diamanty v hodnotě 5 milionů korun, mohla užít, že ji zpěvák kapely Adam Levine pozval během vystoupení na pódium, aby jí osobně pogratuloval k sňatku.

Všechno zakončil svatební dort, který měl celých devět pater, byl celý pokrytý květy a na výšku měřil alespoň dva metry. Hosté se snad více kochali pohledem na vrchol pekařského a aranžérského umu, než že by si vychutnávali jeho chuť.

Není divu, že novomanželé prohlásili, že jejich svatba byla nejlepší den jejich života. Podobně se vyjadřovali i jejich hosté, kterých si pozvali na 500 a o které bylo po celou dobu královsky postaráno.

levandulova ( 10. června 2016 00:48 )

A za rok se rozvedou

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa