Synkovi miliardáře Saidu Gutserievovi (28) učarovala mladičká studentka. A protože to je údajně láska jako trám, plácnul se papá přes kapsu a zaplatil novomanželům vše, co si vymysleli. A že to byla vskutku okázalá svatba.

Odehrála se o víkendu v Moskvě a podle zvěstí stála zámožného oligarchu 24 miliard korun. Jenže Mikhail Gutseriev (58) si to může dovolit, protože jeho jmění činí podle Forbesu necelých 149 miliard korun. A jak je vidět, miliardář byl svatbě syna nakloněn.

Video
délka: 02:38
720p 480p 360p 240p

Miliardová svatba synka oligarchy. Youtube.com

Obřad ve více než předražené obří restauraci Satisa, kam běžný smrtelník rezervaci jen tak nezíská, byl tak pompézní a extravagantní, jak to jenom šlo. Nevěsta se fotila před stěnou celou z květin a její svatební šaty byly dovezené až z Paříže.

Měly masivní vlečku, se kterou jí muselo pomáhat několik družiček. Šaty totiž i s vlečkou váží necelých 13 kilogramů. Nemluvě o několikametrových dortech na oslavě, které v cukrárně pekli několik dní.

Na svatbě zazpívaly prvotřídní celebrity

A jelikož se nejednalo o svatbu běžných smrtelníků, i hudba musela být na svatbě prvotřídní. A také že byla. Pozvání a pořádně tučný honorář přijali zpěváci Sting (64) a Enrique Iglesias (40). Zatímco anglický hudební veterán chvíli klábosil i s ženichem, španělský lamač srdcí působil jako pěst na oko.

Na svatbě, kde se rozhodně nešetřilo, totiž zazpíval v džínech, tričku a s kšiltovkou na hlavě. Z dam přijala pozvání latinskoamerická kráska Jennifer Lopez (46), která kromě zpěvu předvedla i své proslulé taneční kreace a natřásání zadečku.

Fotogalerie
23 fotografií